Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fletó. Oké. egy gazember. De...

Fletó. Oké. egy gazember. De erről semmi?

Figyelt kérdés

Mindenki marhára el tudja mondani, hogy mit követett, vagy követne el a DK elnöke, meg tagjai is. Hogy miket művelt Fletó. Igen biztos mindenki hallotta az öszödi izét. Mindenki tud mindenről amit művelt. De ezt nem látta senki? : https://www.youtube.com/watch?v=2zRhcheLoic

Ez miért nem számít? Biztos láttátok, de semmi? Ezt nem vesszük figyelembe?



2016. máj. 9. 16:15
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ja +: ezért szavaznék bizalmat ahigy a videóban kérte a magyarokat.(uzenet formaban)
2016. máj. 14. 13:36
 22/49 anonim ***** válasza:

"Nem emelem ki. De becsülendő dolog. Egyik kutya másikeb. Na de én arról beszélek, hogy erre vállalkozni nem egy figyelmen kívül hagyható dolog. A közhiedelemmel ellentétben egyik politikus sem a becsület lovagja, és egyik sem csak ücsörög a miniszterelnöki székben."


A közhiedelemmel ellentétben? :D Megkérdezel 10 magyart, 10 utálni fogja a miniszterelnököt, legyen az bárki!


"Mindnek van simlije,de dolga is. Sokszor nem jól sülnek el a dolgok. Mittudom én költséges politikát folytatnak, de nem is ez a baj, hane nyakára jön a válság."


Háhá, vagy a válságot használhatja, hogy takarózzon és ne derüljenek ki a párt korrupciós ügyei...amikkel az őszödi beszédig valahogy nem volt semmi baja.


"Ő nem csak itt tette ezt meg. Azóta sem tagadja, hogy nem volt minden jó amitcsinált, higy sok rossz döntése volt. De más ilyet nem tesz."


Hát erre van az a mondás, hogy késő bánat. Talán ha akkor csinálta volna ezt, amikor kormányon volt, nem pedig utólag, talán tudnám rá azt mondani, hogy hiteles, de így...?


"A Fidesz tagjai pl váltig állítják hogy hibátlanul kormányoznak, meg sokkal jobbak mint az előző kormányok. Ez a külömbség. Ettől nem lesz jobb mondom. Ne értsd félre.:). De lényegében figyelembe vehető ha ilyen szempontokat is felállítunk. :D. Én csak ezt állítom."


Dehogy vehető figyelembe, talán ha tényleg annyit jelentene, hogy Gyurcsány "beismerte" a hibáit, akkor nem kapott volna 2/3-os többséget a Fidesz sem alapból.


Jó mondjuk nekem mindegy, nyugodtan lehet rá szavazni, de engem ez messze nem győz meg, úgyhogy köszönöm, az én szavazatomat máshova fogom húzni legközelebb

2016. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

"A közhiedelemmel ellentétben? :D Megkérdezel 10 magyart, 10 utálni fogja a miniszterelnököt, legyen az bárki! "


Hát pont erről beszélek :D. Egyik sem a világ elgártatlanabb politikai személye,, de nem is a világ legtolvajabbja. Az emberek hajlamosak egyiket tolvajnak a másikat grállovagnak nézni. Jobb sose lesz, de valamilyen területen külömb még lehet. Ő special ezen az..


"Háhá, vagy a válságot használhatja, hogy takarózzon és ne derüljenek ki a párt korrupciós ügyei...amikkel az őszödi beszédig valahogy nem volt semmi baja."


Ebben sincs semmi kétség. Korrupció mentes kormányzás nincs. Na de olyan van aki a ezt kimondja hogy igen , nalam ilyen olyan korrupció, meg hazugság volt. Ezt több beszédben is beismeri, csak nézegetni kell utána. Orbánék ezzel szemben ugyanúgy hazugok, korruptak(csak egy részt látványosabban) de mindin felszólalásuk arról szól, hogy majd bepisilnek maguktól, hogy milyen jó párt meg politikusok. Meg milyen nyitottak. Holott ember rájön hogy nem. :) ez a külömbség. Valaki ezt elismeri, valaki még ennyit se.



"Hát erre van az a mondás, hogy késő bánat. Talán ha akkor csinálta volna ezt, amikor kormányon volt, nem pedig utólag, talán tudnám rá azt mondani, hogy hiteles, de így...? "


Késö bánat rendben van, de arra hogy hibáit helyre hozza egy politikus is érdemel esélyt. Egyébként azért amit a videóban mondott az még kormányzása alatt. Ez nem olyan dolog, hogy tehetséges nem rontja el, tehetségtelen elrontja. Nézd meg a jelenlegi kormányt. Tele van "agyoniskolázott" hülyékkel, de mégse történnek bajok annyira legalább is. Ez se jó kormányzás, semmivel se jobb, de a válság már nem tesz rá egy lapáttal. De végig azt mondták eddig hog ők mennyivel tehetségesebbek mint más politikai szervezet. Ebből kifolyólag szerintem mégis figyelembe vehető a szempont amit felrajzolok. :D. De ha nem értünk egyet nem értünk egyet, ez van. :). Senkire nem erőltetem rá a szavazást , meg a nagyobb bizalmat. Csak azt mondom a róka mega macska közül nem tudom kiválasztani a kutyát. Az egyiksunyi a másik alattomos,de a hűségest nem lehet kihozni belőle. Így talán megérdemel jobb szemszöget ő is. :D

2016. máj. 14. 14:13
 24/49 anonim ***** válasza:

"Hát pont erről beszélek :D. Egyik sem a világ elgártatlanabb politikai személye,, de nem is a világ legtolvajabbja. Az emberek hajlamosak egyiket tolvajnak a másikat grállovagnak nézni. Jobb sose lesz, de valamilyen területen külömb még lehet. Ő special ezen az.."


Miért is? Miért is jó ez, ha egyszer megtörtént a baj?


"Ebben sincs semmi kétség. Korrupció mentes kormányzás nincs. Na de olyan van aki a ezt kimondja hogy igen , nalam ilyen olyan korrupció, meg hazugság volt. Ezt több beszédben is beismeri, csak nézegetni kell utána."


Akkor miért nem tett ezellen akkor, mikor kormányon volt? Nem volt meg rá a lehetősége? Marha könnyű utólag bánkódni, ezt bárki megcsinálhatja, de emiatt bizalmat szavazni neki óriási naivitás.


"Orbánék ezzel szemben ugyanúgy hazugok, korruptak(csak egy részt látványosabban) de mindin felszólalásuk arról szól, hogy majd bepisilnek maguktól, hogy milyen jó párt meg politikusok. Meg milyen nyitottak. Holott ember rájön hogy nem. :) ez a külömbség. Valaki ezt elismeri, valaki még ennyit se."


Valaki ezt elismeri, miután jól megszedte magát...aha. Micsoda egy erkölcsi bajnok Gyurcsány.


"Késö bánat rendben van, de arra hogy hibáit helyre hozza egy politikus is érdemel esélyt."


Részemről egy esélyt érdemel, hogy a politikából teljesen kiszoruljon. Szerencsére ez már meg is történt nagyjából.


"Egyébként azért amit a videóban mondott az még kormányzása alatt."


Az utolsó évben.


"Ez nem olyan dolog, hogy tehetséges nem rontja el, tehetségtelen elrontja. Nézd meg a jelenlegi kormányt. Tele van "agyoniskolázott" hülyékkel, de mégse történnek bajok annyira legalább is. Ez se jó kormányzás, semmivel se jobb, de a válság már nem tesz rá egy lapáttal. De végig azt mondták eddig hog ők mennyivel tehetségesebbek mint más politikai szervezet."


Ez nem a Fidesz sajátja, Gyurcsány éppúgy alkalmazta. Ez mire érv? Már lassan 80 éve ez a szalámitaktika jellemzi a politikát.


"Az egyiksunyi a másik alattomos,de a hűségest nem lehet kihozni belőle. Így talán megérdemel jobb szemszöget ő is."


Részemről semmiképp sem :) Kormányozzon rendesen, hogy ne kelljen semmi miatt bánkódnia (utólag!) és azt mondom, oké, rá szavazok.

2016. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de az a baj, hogy a Fidesz is legalább annyi hibát követe el a kormányzása alatt mint ő. Nem lesz erkölcsi bajnok mert megszedi magát aztán beismeri, hogy hibázott. De ez minden politikusra jellemző, nem csak rá. Ezen nincs mit magyarázni:D. De ennyi erővel a Fidesz, se semelyik kormány se eérdemel egynél többciklust ha hibázik ahogy te mondod. Akkor még mindig nem látom miért nem érdemel többesélyt egynél, ha a Fideszagyoniskolázott idiótái már a másodikciklust nyomják. :DD
2016. máj. 14. 14:43
 26/49 anonim ***** válasza:
Akkor másra kell szavazni, aztán kész. Ennyit lehet tenni, és ennyit tettek a szocikkal, akik szintén 2 ciklust voltak a Fidesz előtt egyébként.
2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudjuk, de épp úgy megérdemelne a harmadii ciklusra egy lehetőséget ahogy valószínűleg a Fidesz si tarolni fog a negyedik kormányalakításával. Én csak erre szeretnék rávilágítani.
2016. máj. 14. 15:04
 28/49 anonim ***** válasza:
Szerintem még éppen fordítva, egyik se érdemel semennyi esélyt, de hát te tudod :)
2016. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Én meggyőzni nem alarok senkit,csak egy szempontot festettem, amiròl érdekelt, hogy mit gondoltok. Ti tudjátok mennyire fontos érc egy választáshoz. :D
2016. máj. 14. 15:10
 30/49 A kérdező kommentje:
Akarok*, érv*. Bocs az elírásért.
2016. máj. 14. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!