Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fletó. Oké. egy gazember. De...

Fletó. Oké. egy gazember. De erről semmi?

Figyelt kérdés

Mindenki marhára el tudja mondani, hogy mit követett, vagy követne el a DK elnöke, meg tagjai is. Hogy miket művelt Fletó. Igen biztos mindenki hallotta az öszödi izét. Mindenki tud mindenről amit művelt. De ezt nem látta senki? : https://www.youtube.com/watch?v=2zRhcheLoic

Ez miért nem számít? Biztos láttátok, de semmi? Ezt nem vesszük figyelembe?



2016. máj. 9. 16:15
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Jó szöveg. ;). Erről beszéltem eddig. Közlöd, hogy a főnököm, meg az nem érv neked hogy nem rosszabb mint más...vagy mint a többi....hát akkor nem tudok veled mt kezdeni, legközelebb gondolkodj, mi az égetés,meg miről is van itt szó.
2016. jún. 18. 15:43
 42/49 anonim ***** válasza:
Annyira nem bírom Fletót, hogy nem tudtam végignézni a videót, pedig megpróbáltam! Számomra nem is az "igazságbeszéde" volt amúgy a csúcs, hanem a rokonától lenyúlt szakdolgozata, amit sajátjaként adott le. Ez az ember egy politikai hulla, aki lélegeztetni akarja, maga is megfertőződik. Ettől függetlenül inkább ez a 0, mint Orbán, mert Fletó legalább nem akar talán diktatúrát kiépíteni. De jobb lenne, ha végleg eltűnne ez a bohóc a magyar politikai életből -nem volt még neki elég a közszereplés?! Ennyire nem érzi át a szerepét, felelősségét?! A baloldal esélyeit a béka segge alá nyomja a választáson való indulásával, és azt hiszem, hogy nem is rosszindulatból, csak betegesen szeretne bizonyítani, nem tudja elfogadni, hogy neki vége, örökre leszerepelt, NEM HOZZA VISSZA A HITELÉT SEMMI! Neki lépnie kéne a politikai pályáról -van elég pénze úgyis-, a DK-nak meg össze kéne olvadnia az MSZP-vel.
2016. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

42#-es:

Nem is a pénzért teszi, ellenben a mi Viktorunkkal. De én továbbra is azt állítom sokkal rosszabbnak állítják Ferencet be mint amennyire rossz. Pusztán mert útban van ilyen Viktor féléknek,meg Vona féléknek. Annak idején így bántak el az MDF-el is, ak nem állt hozzájuk mint Lezsák, azt azóta is perelgetik, meg lejáratják, sikerrel hiszen kiszálltak a politikai életből. Ez a külömbség: Fletóval nem sikerült.

2016. júl. 19. 10:43
 44/49 anonim ***** válasza:

Saját magát járatja le, de te még mindig nem érted. :)


Fletó végleg elkaparta magát, max, az olyanok szavaznának rá mint te, aztán jöhetsz a "mer' lejáratják szegényt" meg a "Zorbán és a Vona sem jobb", de a legtöbbeknek nem lesz szimpatikusabb ez a politikai bohóc, még akkor sem ha amúgy váltanák a fityuszt. :)

2016. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

44#:

Remek, de sose mondtam hogy "ő a tökéletes csak lejáratják szegényt". Nem erről van szó barátom. De azt nem óhajtom elfogadni hogy bármelyiktől rosszabb. Bármelyik téren. Se nem hülyébb se nem tolvajabb. Lopni mind lop, ő is. Hazudni mind hazudik, ő is. Egy szikrával több becsület attól lehet benne öreg.. . Még mindig szinte senki nincs tisztában a személyével. Az van beadva az emberkéknek hogy "mindenről ő tehet." Hat év után is...azóta ezvan beledumálva az emberekbe de gőzük nincs semmiről. Tudod vannak nagy gazemberek megvannak nagyon nagy gazemberek. Ő legfeljebb a nagy ,a nagyon nagyok meg vele törölköznek. Mint mondtam a válságos idők miatt valójában sose tudtuk meg milyen kormányfő. Abban a helyzetben egyik se lett volna külömb. De így egyszerű volt eltűntetni, legalább az ellenfeleinek nincs rá gondja. Szerintem logikus, lehet jobban utálni mint a többit, de láthatjuk, marhára megérte...

2016. júl. 19. 18:55
 46/49 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy szerintem a legtöbb ember nem is gyűlöli Fletót, köztük én sem. Szánalmat érzünk, illetve sajnálkozunk, meg húzzuk a szánkat. Néha meg nevetünk. Ez A POLITIKÁBAN rosszabb bárminél. Orbánt lehet gyűlölni, nem Fletót -de Orbánt komolyan is lehet venni, míg Fletót nem. Fletót csak azért választanánk Orbán helyett (már aki), mert utóbbit szeretnék megfékezni, akadályozni, és bárki, még egy szerencsétlen bohóc is megteszi, HA NINCS TÉNYLEG JOBB. De VAN, több is. Ott az LMP mondjuk.
2016. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Fletó követendő példa. Valljon minden politikus, legyen gerincük kimondani, hogy hazudnak éjjelk nappal, lopnak csalnak. A jelenlegi kormány is mi, maga a maffia.
2016. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Vagyonelkobzás és kaptár a magyar politikusoknak. Szétlopták és a nyomorba taszították az országot. 56-ban még voltak tökös legények, akik fellázattak a zsarnok elnyomás ellen. A karhatalmat akkor ÁVH-nak hívták, ma TEK néven fut.
2016. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Van különbség az elkövet egy hibát és az között, hogy gátlástalanul lop. Ebben az országban viszont mindig olyan lesz a főnök aki saját magát akarja megszedni legelsőnek. Legyen az Orbán, Gyurcsány vagy Vona.
2016. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!