Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális oldalnak miért...

Nemzeti_Harcos kérdése:

A balliberális oldalnak miért áll érdekében idegen etnikumokat telepíteni Hazánkra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 22:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Jah és szerinted ez mostanában lesz, hogy már nincsenek veszélyben?!"


Nem tudom mikor lesz, 1 vagy 10 év múlva. De ez egyébként is irreleváns. Ahogy mondtam, Magyarország vállalta, h menedéket nyújt az arra raszoruloknak (mindenféle határidő kikötések nelkul), és ezt a vallalasat most nem akarja teljesíteni.


Ennyi, ezen nincs mit ragozni.

2016. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mikor lesz, 1 vagy 10 év múlva. De ez egyébként is irreleváns. "


Persze, hogy az.

Végülis erről vitatkozunk, de nem baj.

Mindketten tudjuk, hogy ezek haza már nem mennek...

2016. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon egyszerű a válasz. Én fehér, magyar, európai ember vagyok, akinek X értékrendje van.


Az ugyanilyeneket fogom előnyben részesíteni, mert az nekem is jó, ugyanis visszahat.


A liberálisoknál ez meg valahol elcsúszott, csapódnak ide-oda. Nincs bennük gerinc. A legutolsó érv, amelyre tudnak támaszkodni, a "rasszista vagy" meg a "európai értékrend" meg az "emberség", amit mindenki úgy értelmez, ahogy jól esik neki.

A hazád meg a saját közösséget viszont nem ilyen. A közösségem gondosan válogatott emberekből áll, a hazám meg ettől-eddig tart.

Nyilván mindenkinek jobb, ha olyanokkal él együtt, akik hasonló elveket vallanak.

2016. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!