Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedjük, hogy buta...

Miért engedjük, hogy buta emberek lehessenek az országban?

Figyelt kérdés

Amiket ezen az oldalon olvasok, az valami rettenetes.

Az előbb olvastam az egyik kérdésnél, miszerint, hogy valaki vett egy 200 ezres kocsit, ami "luxuscikk" és emiatt az egész falu kinézte őt. Mikor már azthittem nincs lentebb, jött a megakontra, egy válaszoló leírta, hogy a barátnője apja(aki még a 8 általánost sem végezte el) azt a bölcsességet tartotta magának, hogy: "Én max 10 ezret fizetnék egy kocsiért."


Őszintén szólva, az ilyenektől kezdetben AZONNAL megkell vonni a választójogot, és ha nem fejezi be az általános iskolát bárhogyan, levelezőn ha annyira nem ér rá a közmunka/piálás miatt, akkor pénzbírság, amit havonta kap 1 éven át, egészen addig amíg elnem kezdi az általános iskolát, ha pedig elkezdi de nem fejezi be, kibukik, akkor pedig az országból való KITÍLTÁS.


Elegem van az ilyen alkoholista barmokból, akik sok gyerek életét már úgy elrontják, hogy mégcsak megsem születtek.


Az ilyen embereknek nem szabad gyereket vállalniuk. Nem szabad tovább szaporítani ezt a mentalitást.

Itt mindenki nyugati életet akar, de ilyen emberekkel?

Ezek az emberek lesznek azok, akik a számítástechnikában bármit elérnek? Akik valaha is egy IT szektor közelébe kerülhetnének?


Az se garancia, hogy értelmes legyen valaki, ha egyetemet végzett, igen, ezt is tudom sajnos.

De egy egyetemet végzett személy már réges rég nem fog egy olyan igénytelen állítást tenni, mint a fent említett ember.


Meg aki veri a gyerekét az övvel, mert az igazi férfivá/nővé neveli. Undorítóak a hülyék.


Először csak az általános iskolát kell bevezetni, majd 1-2 évre rá jöhet az érettségi követelmény. Akik szakképzőt végeztek, azok választhatják azt, hogy kapnak egy "gyorstalpalót" fél év során, annyi még sok is egy 2-es érettségihez mindenből.


Fejlett társadalmat akartok, akkor ehhez MINIMUM ez kell. Ez nem elitizmus, csak torkig vagyok az ilyen válaszok és kérdések olvasásával, torkig vagyok a családi kategóriában olvasni a csomó gyerek kérdését, hogy mégis, hogy rejtheti el a sebeit amit az öv okozott tesi órán, meg, hogy bírja ki lelkileg, az a legszebb amikor már elhiszi, hogy tényleg ő a hibás, hiszen sosem kapott szeretetet.


Hívjatok bárminek, de ha tehetném, meghalnék az ilyen emberekért, hogy jobb legyen nekik. A világot nem lehetne megváltani, hiszen hatalmas, de egy ilyen kis országot már inkább.


Nyílván nem lesz ebből semmi, de támogatnád? Vagy te másképpen csinálnád? A tankötelezettség nyílván nem vált be.


Legalább most kiadhattam magamból egy kicsit a dühöt végre, amit ezen az oldalon olvasva szoktam tapasztalni, de az eléggé elszomorít, hogy én hatalmas szerencsésnek mondhatom magam, hogy nekem nem ilyen szülők jutottak. Ennek nem szerencsének kéne lennie...



2016. júl. 6. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ez aranyos, de az ide írók többsége troll."


Én is ezt gondoltam sokáig, de sajnos nagy részük valóban komolyan gondolja...

2016. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, téged meg tarkón kéne lőni.
2016. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, csak nem magadra ismertél?


Bár inkább a tarkónlövést minthogy a te gyereked lennék, olvastam én már pár válaszodat 35%-os, gondolom sosem gondolkoztál el miért ennyin vagy még itt is.

2016. júl. 6. 23:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát tudod kérdező, te dühöt érzel. Tökéletesen megértem. Éppen ezért érzek én mélységes keserűséget. A sok bugyuta szövegből egyre többször jön le az, hogy ha valami nem jó, az azért van, mert buta embereket "engednek" választani. És már jönnek is az ötletek, hogy kit kéne kizárni. Az ugye fel sem merül, hogy akik ezt olvassák és értik is, tökéletesen rossz megoldásnak tartják (hogy nagyon finoman fogalmazzak). És ha egy pillanatra elfogadnák, a javaslattevőt feltétlenül a kizártak között szeretnék látni. De mind mondom, ezt nem teszik.

Szomorú dolog, ha valakinek valami nem tetszik, rögtön diszkriminál. Mintha az bármit megoldana. Itt tartunk. De van lejjebb.

2016. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 EagleHUN ***** válasza:

Ha mindenki okos lenne akkor értelmét vesztené az "okos" fogalma, mert nem lenne mihez viszonyítani. Tehát butákra szükségünk van viszonyítási alapnak. XD

Még mielőtt azt gondolná valaki hogy ez fordítva is igaz lehet: Egy csupa butákból álló társadalom semmilyen kultúrcivilizációt nem lenne képes fenntartani, és kihalnának!

2016. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdés feltevője sem nagyon figyelt az iskolában.
2016. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy NEM a "buta" emberekkel van a probléma. (Mit ártottak azok neked? Különben is: ki dönti el, hogy ki a buta - és ugyan miért nincs köztük egy vállalkozó, egy bürokrata kölyke sem?) - Hanem a kib. agyasokkal - ha nem tűnt volna fel. A megfizethetetlen géniuszokkal. Ezek csinálták a rendszerváltást és ezek köpnek le, veretnek nyomorékká, lakoltatnak ki minket. Közben mutogatják a passzusaikat: phd, 180-as iq... Az ilyeneket küldte Rákosi a délibábos Hortobágyra vályogot vetni. Ma már teljesen meg tudom érteni, hogy miért tette.


Én ma már többre tartom ezeknél az észlényeknél a 40-es, 50-es évek gyorstalpalóit is, mert ők legalább élni hagytak minket. Ezerszer emberségesebbek voltak, mint ezek a mai hólyagok. Sőt, még lelkiismeretük is volt.

2016. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!