Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaz az a kijelent...

Szerintetek igaz az a kijelentése Orbánnak hogy a Fidesz az egy jobbközép párt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 20:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A Pápa kezdte.
2016. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

21:21! Te is ép olyan primitív vagy mint Bayer Zsolt, vagy Kövér László.

Sírjál csak védd a fideszedet.

Egyébként az volt a kérdés hogy: Szerintetek igaz az a kijelentése Orbánnak hogy a Fidesz az egy jobbközép párt?

2016. aug. 2. 22:22
 13/33 anonim ***** válasza:
Ha olyan kereszteny lennek mint ok a pokolra jutnek az tuti 10 parancsolat valahanyadik torvenye ne lopj szerintem nem ismerik
2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
59%

"Mert, ki ez a Pápa, hogy nem lehet ellenkező véleményed, mint neki?"


Ha lenne eszed értelmezted volna, hogy itt az alpáriságról, a szalonképtelen megnyilvánulásról van szó, nem az ellenvéleményről. Azt kulturáltan is lehet, ha nem akkor meg ne égess egy nemzetet vele. Még azt hiszik a magyar ember szintje ez, mert ilyeneket hagyunk az ország élén ténykedni, nyilván nálunk ez az alap. Nálad lehet, ez lehet téged reprezentál, engem meg nem!

2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%

kérdező itt téged ver ki a gyűlölet már ne is haragudj?


most téged komolyan a pápa szentsége zavart meg,vagy csak a szokásos fideszgyűlölő körödet csinálod lefekvés előtt?

2016. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Engem a hangnem és a buta alpári hazug emberek zavarnak az olyanok mint ez a Bayer Zsolt, és a pártja amelyik ugyan ilyen hazug és alpári mikor nem határolódik el az ilyen nímandoktól mint ez a Bayer Zsolt.
2016. aug. 2. 22:30
 17/33 A kérdező kommentje:
22:23! Ment a zöldkéz, jól foglaltad össze a lényeget.
2016. aug. 2. 22:35
 18/33 anonim ***** válasza:

"Ha lenne eszed értelmezted volna, hogy itt az alpáriságról, a szalonképtelen megnyilvánulásról van szó, nem az ellenvéleményről."


Bayer Zsolttól már megszokhattad volna ezt.


"Azt kulturáltan is lehet, ha nem akkor meg ne égess egy nemzetet vele." ... "ország élén ténykedni"


Mostantól minden magyar újságírócska véleménye és kulturáltsága kihat az össz magyar népesség megítélésére? Mert kb így állítod be a dolgot. Zsoltika semmilyen posztot nem tölt be a kormányban, csak elmondta a véleményét a maga szintjén, feltehetőleg indulatból. Ráadásul nem először. Nem kell emiatt rikácsolni. Megteheti.


Fekete Pákó meg azt mondta a TV-ben, hogy ő a didit nem adja. Őt is sokan látták. Akkor most ilyen önző nép lenne a magyar, hogy nem adja a didit?


"Nálad lehet, ez lehet téged reprezentál, engem meg nem!"


Én végig azt állítottam, hogy önmagát reprezentálja és joga van hozzá. Te vinnyogtál, hogy most jól lejárat mindenkit, jaj jaj! Akkor most döntsd már el mi a bajod...

2016. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Ha olyan keresztény lennek mint ők a pokolra jutnék az tuti 10 parancsolat valahányadik törvénye ne lopj szerintem nem ismerik"


Hát nem az erősségük a tízparancsolat az biztos.

2016. aug. 2. 22:39
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
milyen íze van a szocik seggének kérdező?
2016. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!