Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye a MKKP...

Kinek mi a véleménye a MKKP plakátkampányáról?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a véleményére kiváncsi politikai hozzátartózástól független. Főleg kezd érdekes lenni a téma, mert sok külföldi híportál is lehozza, hogy ezt csinálják.
2016. szept. 10. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik. Már rosszul vagyok a kormány plakátjaitól. A MKKP plakátjain legalább lehet röhögni.
2016. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik. Ami legjobban tetszik a "Brüsszel egy város" plakát.
2016. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Paródia.
2016. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Jol csinálják. Ha köv választáson indulnak tuti, hogy rájuk szavazok. (Miért lenne ez sz-rkavarás???)
2016. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszik.

Pénzt is adtam rá.

2016. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

"Jol csinálják. Ha köv választáson indulnak tuti, hogy rájuk szavazok."


Jó nagy birka vagy. Tehát szavaznál egy olyan pártra, amiről semmit sem tudsz, csak annyit, hogy "vicces" a plakátkampányuk. Ez igen!


Ha csak ennyi kell, lehet én is indulok.

2016. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

"Jó nagy birka vagy. Tehát szavaznál egy olyan pártra, amiről semmit sem tudsz, csak annyit, hogy "vicces" a plakátkampányuk. Ez igen! "


Én is rájuk szavaznék! A mostani helyzetnél nem lehet rosszabb az amit ők tennének.

2016. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%

"Én is rájuk szavaznék! A mostani helyzetnél nem lehet rosszabb az amit ők tennének."


Dehogynem: Mondjuk államcsőd.

2016. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
vicces, hogy a függetlenék mennyire ügyeltek, hogy jobbos-balos kérdésekben osszák meg az embereket :))
2016. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor indult az MKKP valamikor 2002 környékén még Szegeden, akkor szórakoztató volt. Ma valahogy nem érzem annak. Lehet csak azért mert idősebb lettem vagy tényleg nem azok.


Nem tudom jogilag lehetséges lett-e volna, de a helyükben pontosan olyan színeket és formátumot használtam volna mint a kormány, hogy megtévesztő legyen.


Az még egy érdekes hack lesz, ha indulnak a választásokon.

2016. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!