Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lenne, ha az...

Szerintetek mi lenne, ha az MKKP lenne kormánypárt?

Figyelt kérdés

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy erre nem sok esély van. De a remény hal meg utoljára :D

Szerintem Mo. már úgyis csak vicc az emberek számára, akkor már legyen jófej vicc. Nálam az egyetlen esély, hogy ne költözzek el Mo.-ról, az az MKKP lenne. De kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre. :)



2016. szept. 18. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Még az MKKP is kevésbé lenne káros, mint a többi kormányjelölt.
2016. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ingyen sör!
2016. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ingyen sör meg örök élet, mi más? Megígérték, nem? És eddig minden egyes kormányunk betartott(a ígéretét).
2016. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem Izlandon történt meg, hogy egy humorista nyerte a főpolgármester választást. Tudod mit csinált? Egyeztetett a lakossággal és szakértőkkel, úgy döntött. És azóta ő a legnépszerűbb polgármester.
2016. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
A néhai SZDSZ-hez hasonló nézeteket vallanak, tehát semmi jóra nem számíthatnánk tőlük.
2016. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Ahhoz nagyon hülyének kéne, hogy legyen a magyar nép. Na és mit csinálnának ezek a rühes kutyák, ha kormányra kerülnének, he?


"Mo. már úgyis csak vicc az emberek számára, akkor már legyen jófej vicc. Nálam az egyetlen esély, hogy ne költözzek el Mo.-ról, az az MKKP lenne."


Akkor inkább költözz el, de sürgősen, meg az összes többi, aki így gondolkodik, nem fogtok hiányozni!

2016. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Néha tényleg SZDSZ szerű ökörségeket vallanak. Ez nekem sem szimpi.
2016. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne legyünk pesszimisták. Rosszabb úgyse lehetne, mint most. Szerintem mém lenne Magyarországból ha az MKKP vezetne.
2016. szept. 18. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem mém lenne Magyarországból ha az MKKP vezetne."


Igen, ezzel ki lennénk segítve, valószínűleg minden probléma megoldódna...

2016. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

"Rosszabb úgyse lehetne, mint most."


Ez mondjuk biztos nem igaz. Lásd Észak-Kórea.

2016. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!