Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepodott-e valaki azon,...

Meglepodott-e valaki azon, hogy az MSzP is megverte a nagykepu Jobbikot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 00:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem az MSZP egy rendszerváltó párt aki fölvállalta a programját (a fidesztről ma se tudjuk mit tervez), a jobbik csak egy érzelmekre játszó párt azéért kerültek a parlamentbe mert az MDF és az SZDSZ saját magát kinyirta a jobbikra is hasonló jövő vár.
2010. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

jobbiknak ez a max, válság van sokan hajlanak a szélsőségek felé, mint anno hitler és a haverok felé. Vonáék azt hitték hogy nagyot mondással és szidással meg lehet nyerni egy választást, de tévedtek.


vége a válságnak, vége a jobbiknak.

2010. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Én nem lepődtem meg,de egy kicsit szomorú vagyok,mert szerintem a Jobbik többet ér az MSZP-nél(még akkor is,ha nagyképűek).
2010. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:27


az mszp nem rendszerváltó, hanem módszerváltó párt, kommunistákból lettek vadkapitalisták.a jobbik az érzelmekre hat, hm ebben lehet hogy van vmi mert az nemzeti öntdatot bizony fel kell ébreszteni az emberekben, de ezenkívül nagyon komoly programmal álltak elő ami bizony nem a globalizmus utópikus terveivel van párhuzamban, ezért megkapták az össztüzet a médiától, ezért a gyengébb eredmény.a többivel nagyjából egyetértek, azért az szdsz megsemmiülsége a jobbikhoz köthető az mdf é meg az szdszéhez

2010. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
én meglepődtem, hovatartozás nélkül. úgy gondoltam,hogy megelőzik az mszp-t, de nem ez lett.
2010. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:29


jolvan, neked körülbelül fogalmad nincs se a nemzetiszocializmusról, sem pedig a jobbikról

2010. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Én igen,mert mig a Jobbik az ország és az memberek érdekeit akarták(ják) képviselni,addig az mszp csak rosszat tett Magyarországnak,sajnálom,hogy egy ilyen párt megszerezte a második helyet..,nem méltóak rá!!
2010. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem lepődtem meg, hiszen talán még soha nem jöttek be ennyire pontosan a prognózisok, mint az idén. És tudtam jól, hogy a netes közvéleménykutatásokat utasításra cheatelték a Jobbik fanatikusok. A Jobbik elérte a csúcsát. A válság végével ők is mennek a sanyiba.
2010. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom,hogy te melyik országban élsz,de itt nálunk az mszp elbukta a kormányzást a jobbik meg bekerült a parlamentbe.

Akkor ki is vert kit?

Egyébként igen számítottam az mszptől ennyire,sőt többre is(még kérdést is írtam ki ezzel kapcsolatba),annak ellenére,hogy a jobbikra szavaztam.

Egyébként a jobbik nem nagyképű,hanem egy agilis,fiatal párt és még fogsz meglepődni,azt garantálom...

Tudod a parlamenti választás egy dolog,sok embert meg lehet hülyíteni...de a jobbik 800000 szavazója TUDTA kire akar szavazni..na ez a félelmetes.

2010. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

hagyd már az mszpseknek már csak ez az öröme maradt


fidesz elintézi őket

2010. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!