Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepodott-e valaki azon,...

Meglepodott-e valaki azon, hogy az MSzP is megverte a nagykepu Jobbikot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 00:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Én ezer éve fideszes szavazó vagyok és ugyan szélsőségesnek tartom a jobbikot -annak ellenére,hogy bátyám gárdista-de inkább százszorta a jobbik legyen a Parlamentben,mint a maszop.Sőt:bárkit csak ne az mszp-t.jobb lett volna ha többet vagy ugyanannyit szerez a Jobbik (vagy az mszp egyet se).remélem megkeseríti a Jobbik a maszop életét és végleg eltűnik ez a múlt rendszer salakanyagaiból álló kommancs gittegylet a történelem süllyesztőjében.
2010. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

0054:

Szerintem nem tudja.

8 év alatt szerintem a szocik összeszedtek annyit(nem csak anyagilag)hogy I Viktorunk ne túl erőssen pofozza őket...a nagykutyáknak nem lesz baja.

Egy kicsit most rájuk mutogat,de pár év és a nép bele fog keveredni abba,hogy meggyesi,Gyurcsány,vagy a Bajnai é a csúnyabácsi és egyszerűbb lesz I.Viktorunkat utálni..mert kéznél lesz..

(egyébként ha hasonló hadjáratot indítottak volna mint a jobbik ellen,akkor az mszp már egész kicsike lenne.De nem akarták.Gondolom máshogy szólt az egyezség)

2010. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

mszp büszke lehet magára hogy meg tudta előzni legalább a 2 új pártot akik még soha nem voltak a parlamentbe


szánalmasak kapaszkodót keresnek... magyarázni próbálják a vereséget


de hát nem megy

ők is tudják mi lesz az mszp sorsa

2010. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
én ha mszp s lennék én nem lennék büszke egy ilyen eredményre :D
2010. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

hát én se nagyon erőltetnem hogy 2 "kis" pártot akik most kezdét sikerült megelőznöm


a nagy rivális a fidesz meg 2/3 al nyert :)

2010. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
"köszönjük" az utat a süllyesztőbe! "Itt az idő!" Mire? Mi lesz a Fidesz? Messiás párt vagy mi?Elszámoltatja az mszpt és viszi tovább amit Bajna,vagy ROSSZABBAT!:)"Hajrá" fidesz...nevetek a sok buta emberen...Sírni foktok hogy nem Vona került a m.elnöki székbe...1-2 év és meglátjátok...
2010. ápr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Az MSZP csúfos vereséget szenvedett. Nem értem mit van ezen még ragozni..
2010. ápr. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező:


Én csak azon lepődök meg, hogy TÉGED nem vert meg még senki a provokatív stílusod miatt.

2010. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ebben semmi provokativ nincs. A Jobbik (konkreta Vona) azt mondta, hogy az SzDSz-hez hasonloan beledongolik majd az MSzP-t a betonba, amely kijelentes szerintem marha nagykepu... A 2/3os beszolasokat meg inkabb ne is emlitsuk...


Utolso:

Mellesleg, az eroszakos stilusodon latszik, hogy jobbikos vagy...

2010. ápr. 26. 08:42
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Az mszp-nek több pénze volt szavazatokat venni :) Meg ugye a szocik elég agresszív és hazug emberekből állnak, csakúgy mint a szavazóik, akik Kádárt sírják vissza, meg a vasfüggönyt. Szóval én nem lennék arra büszke, hogy 2002 óta csak csalással tudnak valamit is felmutatni.
2010. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!