Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el az az ostoba...

Miért terjedt el az az ostoba tévhit, hogy a baloldalra a begyepesedett, proli nyugdíjasok szavaznak?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok és hallok olyanokat, nem csak jobbos hanem más emberektől is, hogy az MSZP, DK hívei többségében "proli nyuggerek" akik gyűlölködnek és könnyű őket megvezetni.


Na már most ez nem igaz.


Én fiatal vagyok, 22 éves és én is baloldali vagyok. És ismerek több fiatalt is aki szintén ezen a véleményen van.

Az olyan öregek akik begyepesedettek, gyűlölködnek és könnyű őket megvezetni inkább fideszesek.


Ugyanis a Fidesz az a párt amely tolja a gyűlölködő, idegenellenes propagandát, uszít minden ellen és teljesen eltávolodott Európától és a demokratikus elvektől.

Szóval inkább az ő ideológiájukra vevő az olyan ember aki begyepesedett, intoleráns és befolyásolható, függetlenül attól, hogy nyugdíjas e vagy sem.


Félre értés ne essék, semmi bajom úgy általában a nyugdíjasokkal, köztük is vannak felvilágosult, toleráns emberek.


A baloldal az amely élhető, demokratikus országot szeretne ahol jólét van, tolerancia, nincs korrupció, gyűlölet, rasszizmus stb.

Tehát egy nyitott európai társadalmat szeretne.

A rájuk szavazó nyugdíjasok pedig tapasztalataim szerint békés, toleráns emberek. Mint a nem nyugdíjasok. Ha gyűlölnek is valakit az csak a kormány.


Szóval mi az oka annak, hogy ez az ostoba tévhit elterjedt?



2016. dec. 15. 11:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

" A baloldal az amely élhető, demokratikus országot szeretne ahol jólét van, tolerancia, nincs korrupció, gyűlölet, rasszizmus stb.

Tehát egy nyitott európai társadalmat szeretne.

A rájuk szavazó nyugdíjasok pedig tapasztalataim szerint békés, toleráns emberek. Mint a nem nyugdíjasok. Ha gyűlölnek is valakit az csak a kormány."


Hahahahahahahaha!!!



Egyébként nem értem a problémádat.


Köztudott, hogy a nyugdíjasok érnek rá legjobban az ominózus pártok dumáit végighallgatni.


Nem véletlen, hogy szeretnek is kedvezni nekik.

2016. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Ó,hidd el kérdező,a nyugdíjasok között is sok a baloldali,amikor kiszolgáltatottá válnak az egészségügynek,megromlik az egészségük,és a jobboldali ideológia szerint már csak nyűg a társadalom nyakán.


Persze vannak olyan buta emberek is,akik csak érzelmek mentén politizálnak.

Ezért fog Pista bácsi,kisnyugdíjas is a fideszre szavazni,mert az legalább "nemzeti",az nem baj,hogy hazaszeretetből nem lehet jól lakni,de kocsmázás közben nem éhes az ember.


A fideszre leginkább a gazdag középkorú emberek szavaznak,akik míg viszonylag egészségesek.

A fiataloknál meg sajnos a szélsőjobb vezet,mert őket sokkal jobban lehet manipulálni a nyugdíjasoknál is.

2016. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A kiszolgáltatott ember mindig a toleránsabb felé húz,aki nem még jobban a gödörbe rúgja,már akinek van értelem a fejében.

Ezeket látod te.

2016. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
25%

Pontosítsunk...


Először ma Magyarországon egyetlen olyan hivatalos párt van amely a szó szoros értelmében baloldali és méltó örököse a Szamuely...Kádár-féle IGAZI baloldalnak.


[link]


Minden más magát baloldalinak hirdető párt vagy olyan amelyet tudatlanságból(stb.)annak hisznek nem baloldali. Az MSZP köszönőviszonyban sincs a baloldallal például. Szamuelyék kikérnék maguknak az összehasonlítást. Tehát csak a Népi front MA Magyarországon baloldali párt.


A Népi Front az amely olyan hírekről is beszámol amiről az RTL Klub(és társai...)nem.


"Negyvenöt ember életét oltotta ki a fagyhalál szeptember vége és december 10. között – jelentette a Magyar Szociális Fórum kedden.


A legfiatalabb áldozat 35 éves volt, a legidősebb pedig 88. Közterületen, azaz a szabad ég alatt 18-an fagytak meg, fűtetlen lakásukban 15-en, kórházba"


BORZALMAS ÁLLAPOTOK VANNAK MA MAGYARORSZÁGON. OLYAN SÖTÉT IDŐKET ÉLÜNK MINT HORTHY IDEJÉN.

2016. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
A baloldalra tényleg a begyepesedett, proli nyugdíjasok szavaznak. Csakhogy nálunk a két oldal helyet cserélt, ma a Fidesz a baloldal...
2016. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%

" Tehát csak a Népi front MA Magyarországon baloldali párt. "


Ezt már a Thürmer is mondta, csak ő a munkáspártról.


"A Fidesz ma a baloldal" Ez a baromság már unalmas.

A baloldal a dolgozókat támogatja és a bérből és fizetésből élőként.

A fidesz csak a saját maffiáját élén a felcsúti kersztapával...


A kérdédre: A baloldaliság a fiatalokra a legjellemzőbb (például RAF - NSZK, Brigade Rosso - Olaszország, stb.)

mindíg ők voltak elsősorban lázadók akik egyre szabadabb világban akarnak/akartak élni és ez ÍGY VAN JÓL.


A másik (még fontosabb) dolog:

Van nem kevés értelmes (szándékosan nem normálist mondok, mert ugye mi a normális?) fiatal és van nem kevés értelmes (szándékosan nem normálist mondok, mert ugye mi a normális?) nyugdíjas. Csak sajnos mindkettőből sokkal több idióta hülye van.

Ez a világon tulajdonképpen mindenhol tetten érhető tendencia, de Magyarország erre (különösen ma) sajnos az egyik legjobb példa!

2016. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

"Én fiatal vagyok, 22 éves és én is baloldali vagyok."


Akkor még csak 12 éves gyerek voltál a 2006-os Gyurcsány-csomag idején.

Még alig 1 éves csecsemő voltál az 1995-ös Bokros-csomag idején.

Könnyű így baloldalinak lenni.


Én viszont már a Bokros-csomag idején is családfenntartó voltam. Nem, én nem vagyok, és soha a büdös életben már nem is leszek "baloldali". Az a ló már nem indul.


Majd ha egyszer kihalok, tied lesz a pálya, de attól tartok addig itt nem rúgtok labdába. ;)

2016. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
Látjátok, ennyik vagyunk. Az idősebbeknek jó ez a lassú rothadás. Majd ha ők kihaltak, akkor kezdhetünk magunkkal valamit. Addig is külföldön tágasabb.
2016. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én speciel nem tartom magamnak se gyepesedettnek se nyugdíjjasnak se prolinak.


20/F

2016. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem érzed röhejesnek, hogy "akik begyepesedettek, gyűlölködnek és könnyű őket megvezetni inkább fideszesek. "


Miközben az összes baloldali propaganda úgy kezdődik, hogy a roh**ék szemétláda köpnivaló csuti grázieteg orbán már megint olyan roh**ék volt a blebejus baloldai lelkű demokratákkal... és ti már fröcsögtök is

2016. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!