Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek azt,...

Miért hiszik egyesek azt, hogy akik a migránsok befogadása ellen vannak azok a kormány propagandájának az áldozatai?

Figyelt kérdés
Elsősorban internetes kommentekben és cikkekben olvasomn ezt. Speciel engem nem érdekel a kormánypropaganda, de zákányi vagyok és a a szerb határzár után hetekig ide szállították a horvátok a migránsokat, amíg a horvát határzár nem készült el és az egész város látta, hogy mekkora szemetet, hagytak maguk után, gyerek és nő alíg volt közöttük, többeknek modern okostelefonjuk volt.Egyiken sem láttam sebet magatartásuk sem úgy nézett ki, mint szegény háborúban gyötört menekültek A testvérem kalauz és ő is beszámolt róla, hogy a peronon eldobolták a kenyeret,és az egyéb élelmiszereket.Én még emlékszem a jugó menekültekre, még a Garázsunkban is aludtak,de ők még a szárazkenyérnek is örültek, és javarészt családok jöttek.
2017. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ne általánosítsak? Akkor a jugók, mért nem hagytak szemetet annó maguk után? ja telefonnal akarják tartani a kpacsolatot az otthonmaradt családtagokkal, ez megint kb olyan sztori, mind, hogy a BBCn látttam, hogy egy migráns arról beszél, hogy éppen skypon beszélt a családjával mikor lebombázták a szomszéd házat. legelőször is ha valóban háborúból jönnek, akkor ott nincsen térerő, mert le vannak bombázva az adó-vevő tornyok, másrészről, pedig ha a szomszéd házat bombázzák, akkor nem skypolok, hanem menekülök a pincébe. A tetsvérem képeket is mutatott az eldobott ételekről, úgyhogy, nem hazudik!
2017. jan. 8. 18:14
 12/36 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor a jugók, mért nem hagytak szemetet annó maguk után? "


Pont azon a nyáron újították fel a 31-es utat és folyamatosan félpályás útzárak voltak lámpával irányítva. Ahol lámpa volt ott minden szemét volt, pedig egyetlen egy migráns se járt arra.


A Keletinél én többször láttam megtelt szemetest, pedig akkor se voltak ott 0-24-ben ott élő emberek tömege, csak átmenő forgalom.

2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarnak itt maradni . Ez így van de én arra se vagyok kiváncsi hogy százezerszám özönljenek át az országon idegenek. Szemetelve állatok módjára viselkedve. Menni kényük kedvük szerin megblnitva forgalmat mindenfele. Szeméthegyeket hagyva maguk után. Követelőzve mindenért mert nekik jár. Én meg eldobok egy csikket és megbírságolnak.
2017. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 bollocks ***** válasza:
48%
Kérdező, miért nem vallod be, hogy fideszbérenc vagy?
2017. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősömékre pedig ráhívták a rendőröket, mert Eger környékén mentek túrázni és ugye biztos csak migráns sétálgathat az út mentén.
2017. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Amit irtam akárki megerősìti Zákányban! NEM vagyok fideszes bérenc!
2017. jan. 8. 18:27
 17/36 cselez ***** válasza:
20%
Persze, hogy nem vagy! Nem tudom, hogy miért kell ebbe a Fidesz kampányba belemagyarázni mindenféle idióta összeesküvés elméletet. Ha utálod a Fideszt, a te dolgod. De egy kérdés volt, hogy akarsz-e ide migránsokat, vagy nem. Ennyi! Én nem akarok, elmentem és szavaztam! Ti meg itt összehordtok mindenféle baromságot, hogy legyen valami a Fidesz ellen. De az igazság az, hogy ha nem lett volna erröl népszavazás akkor azért nyüszítenének, hogy a szemét Fidesz meg sem kérdezi az embereket.
2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%
Ezt azok terjesztik akik a bukott balnak a hazugságainak hisznek , nem saját tapasztalataiknak sem a történelemnek . Pedig abból lehet tanulni és azok a tények erősen makacsok . Budát csellel foglalták el . Modern kor változó világ , az iszlám jelenleg sajátságosan terjeszkedik . Keressék vissza azokat a publikálásokat könyveket riportokat amit a liberálisok adtak le amik elöregedő Európáról vérfrissítésről keleti népek betelepítéséről szólnak . A bal eddig csak ígérgetett aztán a kormányra kerülve a külföld hátsóját követte , bankmentő hitel folyamatos rezsi díj emelés . Nem jött össze sosem a hazug náci veszély rémisztgetésük de a mostani komoly veszélyek eltussolása az igen . Franciaországban a baloldal tisztábban látja a helyzetet és van köztük bevándorlás ellenes jócskán . Az sem örök álláspont hogy nem célország a hazánk , eddig . Érdekes a középkorban sem volt az mégis elég sokáig itt rekedtek . A nyomaikat is ki kellett volna törölni . Akinek ez nem tetszik fáradjon keressen jobb helyet ettől , aztán megtapasztalja hogy a valóság más mint a leszerepeltek állítják .
2017. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
43%

"többeknek modern okostelefonjuk volt." - miert hiszi azt mindenki, hogy pl. Sziria valami elmaradott dzsungellakok kozossege volt, akik maximum a galambpostat ismertek? Teljesen atlagos, varosi eletszinvonalon elt a lakossag urbanusabb resze, a torok rivierara jartak nyaralni, lakasaik, autoik voltak stb. mignem jottek a konfliktusok, es eltuntek a varosok korulottuk. Es miert olyan meglepo, hogy a ferfiak mennek elore? Ez teljesen bevett itthon is, hogy a "csaladfo" elindul, munkat keres, megtelepszik, es a biztosabb talajra megy utana anyuka meg a gyerekek.

"Egyiken sem láttam sebet..." - mert elmenekultek a haboru elol. Azert ezt nem olyan nehez felfogni. Hogy maradtak amig tudtak, bujkaltak, osszegyujtottek a keszpenzt amit tudtak, majd utnak indulnak. Haborus teruleten bujkalni nem azt jelenti, hogy tele lesz csupa sebbel, es harcnyommal. Pont azert mert bujkalsz. Es a masik amit meg kene erteni: egyetlen szulo sem rakna a gyereket egy imbolygo gumicsonakra a sotet tengeren, ha a szarazfold biztonsagosabb lenne mint a viz. Sokaknak ezt sajnos nehez felfogni, pedig hihetetlenul egyszeru szavak.

Nagy embertomeg meg nagy szemetet hagy. Gondolom, ez is hatalmas meglepetes a szamodra.

2017. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%

Ocsem, a jo magyar emberek is eldobaljak a szemetet, az osszes falu vege tele van illegalis szemetlerakoval, az osszes varos mocskos es szemetes, mert mindent eldobalnak.


Te meg komolyan azzal josz hogy hat szemetet hagynak maguk utan?


Sotetseg.

2017. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!