Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek azt,...

Miért hiszik egyesek azt, hogy akik a migránsok befogadása ellen vannak azok a kormány propagandájának az áldozatai?

Figyelt kérdés
Elsősorban internetes kommentekben és cikkekben olvasomn ezt. Speciel engem nem érdekel a kormánypropaganda, de zákányi vagyok és a a szerb határzár után hetekig ide szállították a horvátok a migránsokat, amíg a horvát határzár nem készült el és az egész város látta, hogy mekkora szemetet, hagytak maguk után, gyerek és nő alíg volt közöttük, többeknek modern okostelefonjuk volt.Egyiken sem láttam sebet magatartásuk sem úgy nézett ki, mint szegény háborúban gyötört menekültek A testvérem kalauz és ő is beszámolt róla, hogy a peronon eldobolták a kenyeret,és az egyéb élelmiszereket.Én még emlékszem a jugó menekültekre, még a Garázsunkban is aludtak,de ők még a szárazkenyérnek is örültek, és javarészt családok jöttek.
2017. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 31/36 cselez ***** válasza:
9%
Azért mert az unió fejlett országai szivatnak minket. Meg lehet nézni, hogy leginkább azok a multi cégek települnek ide, melyek rengeteg mérgező hulladékot állítanak elő (pl.: gumigyárak). Nos ha úgy tetszik miért ne nyomnák ránk a migránsokat is. Esetleg még ki is válogatják őket és aki terrorista, vagy nem akar dolgozni azt ide importálják, importálták volna.
2017. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
65%
Oké, akkor most áruld el, hogy mit csinálnál a migránsok helyében? Nyilvánvalóan otthon maradnál és megvárnád amíg lebombáznak vagy szétlőnek, ugye? De az biztos, hogy nem próbálnád meg elmenekíteni a családodat és magadat, mert hát mi az már, hogy más országokba szemeteljek meg elvigyem a vallásomat? Igaz, hogy dolgoznál és elvégeznéd azt a munkát is amit más nem akar, hogy kapj pénzt és be tudj illeszkedni de akkor sem mozdulnál otthonról, mert már bebizonyították, hogy a menekültek befogadása nem lehetséges sehol, soha, semmikor. Ti komolyan mik vagytok? Háború elől menekülnek szerencsétlenek, nem azért jönnek, hogy elvegyék a munkátokat meg megerőszakoljanak, ennyire sok hülye hiszékeny marhát. De a Pista bácsi mondta, meg a Mari néni látta! Anyám... És ilyen emberekkel van tele Magyarország. Ilyenekkel a világ! Menjetek aztán szavazzatok arról is, hogy küldjék el a cigányokat, romákat, zsidókat, melegeket, transzvesztitákat, nyomorékokat, fogyatékosokat, öregeket és éljetek szépen tovább mint egy boldog nagy család. Lesz majd elég munka, pénz, vallás mindenkinek és nem kell majd összeveszni semmin. :) Szerencsétlenek. Titeket még sajnálni sem tudlak.
2017. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31%

"Menjetek aztán szavazzatok arról is, hogy küldjék el a cigányokat, romákat, zsidókat, melegeket, transzvesztitákat, nyomorékokat, fogyatékosokat, öregeket és éljetek szépen tovább mint egy boldog nagy család. Lesz majd elég munka, pénz, vallás mindenkinek és nem kell majd összeveszni semmin. :) Szerencsétlenek. Titeket még sajnálni sem tudlak."


Mi csak röhögünk rajtad. A vallást meg hamarabb a védenceid erőltetnék másokra. :O

2017. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 cselez ***** válasza:
31%

Hát ez....kész.

Elsősorban nekem a saját családom védelme az ami mindenek elött áll! Tehát történjék bármi, egy normális ember és egy normális nemzet a saját szuverenitását és megélhetését védi. Ha van lehetőség természetesen segítséget nyújtok bárkinek, de nem vagyok hajlandó a a lét és anyagi biztonságomat veszélyeztetni, annak érdekében, hogy mások tőlem független okok miatt menekülni kényszerülnek valahonnan és akik szomszédaik és segíteni tudnának rajtuk lesz*rják őket.

2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem Igaz,hogy a haboru elol menekulnek.a Magyarorszagon regisztaltaknak csak 30 szazaleka volt szir, a tobbi Afgan,pakisztani,indiai stb.a Masik pedig az,hogy Sziria egesz teruleten sincs haboru,peldaul az eszaki Resze viszonylag bekes.Abba is erdekes belegondolni,hogy az Iszlam a kezdetektol fogva osszefonodik az eroszakkal,a muszlim orszagokban allandoan haboru vannak,forradalmak es a kulonbozo etnikai csoportok kozul gyakran csak megszokasbol vannak konfliktusok.a Masik pedig Mar irtam a Horvat hatar mellett lakom,a delszlav haboru idejen halottuk a loveseket,es a jugo menekultek, nem rihegtek-rohogtek mint ezek,hanem latszotz rajtuk,hogy megviseltek.a szomszed asszony,a Malta szeretszolgalat helau vezetoje segitett az erdelyi magyaroknak a 80as evekben,kotott Terez anyanak,az ndksoknak,majd kulonosen a jugoknak,de a nagycsaladosoknak es a romaknak is,de ő is azt mondja,ő meg ilyen "menekulteket"nem latott
2017. jan. 9. 02:22
 36/36 anonim ***** válasza:

Hogy nulláz a sok selejt libri a balsi rágcsálók kategóriájában! :P


Többet érne ha befognátok amikor az uszításról sírtok, főleg amikor a gyógyegér haverjaitok 23 millió románnal uszították a határon túliak ellen a hozzátok hasonlóakat, pedig azok sem jönnek ide tömegesen. :D

2017. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!