Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek azt,...

Miért hiszik egyesek azt, hogy akik a migránsok befogadása ellen vannak azok a kormány propagandájának az áldozatai?

Figyelt kérdés
Elsősorban internetes kommentekben és cikkekben olvasomn ezt. Speciel engem nem érdekel a kormánypropaganda, de zákányi vagyok és a a szerb határzár után hetekig ide szállították a horvátok a migránsokat, amíg a horvát határzár nem készült el és az egész város látta, hogy mekkora szemetet, hagytak maguk után, gyerek és nő alíg volt közöttük, többeknek modern okostelefonjuk volt.Egyiken sem láttam sebet magatartásuk sem úgy nézett ki, mint szegény háborúban gyötört menekültek A testvérem kalauz és ő is beszámolt róla, hogy a peronon eldobolták a kenyeret,és az egyéb élelmiszereket.Én még emlékszem a jugó menekültekre, még a Garázsunkban is aludtak,de ők még a szárazkenyérnek is örültek, és javarészt családok jöttek.
2017. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%

" Ezt azok terjesztik akik a bukott balnak a hazugságainak hisznek , nem saját tapasztalataiknak sem a történelemnek . "


Érdekes meglátás, bár már ez a bukott baloldalozás sem volt használatban, még az egyik kormánypárti sajtós ki nem találta , hogy így nevezzék őket.

2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
50%
Na lassan megérkezik az összes migrássimogató már csak tetro hiányzik.
2017. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 cselez ***** válasza:
62%

Hogy a bal nálunk megbukott, azt nem kell senkinek kitalálni, mert történelmi tény. Akik pedig megbuknak, azok bukottak, ez már a suliban is így volt.

A migránsok, pedig egyenlőre nem akarnak ide jönni, de ez így is marad? ha netán szimpatikusnak kezdik érezni ezt az országot akkor mi lesz? Szeretnénk itt még egy vallást? Vagy egy újabb kissebséget? Akik homlokegyenest más gondolkodásmódot követnek mint mi.

2017. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%
Annyi biztos, hogy Magyarországnak nincs szüksége rájuk.
2017. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 cselez ***** válasza:
58%
Szerintem sincs, csak akkor azt nem értem, hogy miért baj az, hogy a kormány ezzel kapcsolatban népszavazást írt ki?
2017. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem sincs, csak akkor azt nem értem, hogy miért baj az, hogy a kormány ezzel kapcsolatban népszavazást írt ki?"


Azt ők maguk sem tudják mivel önálló gondolatuk nincs, csak most betáplálták nekik, hogy a migráns= jó. Anno meg 23 millió románnal uszult a sok balsi hörcsög a határon túliak ellen.


Nincs is más nekik csak nullázni a jobbos válaszokat, a sok szerencsétlen! :P


Holott egész európában gondot jelent a dolog. Még talán az a szerencsénk, hogy ide egyelőre nem akarnak jönni.

2017. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 bollocks ***** válasza:
77%
Polinézekre sincs szükségünk, azok sem akarnak idejönni, pont ezért felesleges lenne milliárdokat költeni egy ezzel kapcsolatos népszavazásra is, pont ezért baj, hogy ilyen marhaságra költöttek.
2017. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 cselez ***** válasza:
49%

Nade a Polinézek nem tördelték ránk a drótkerítést ember?

Most nem akarnak idejönni, de nem is akarnak majd? Te ebben biztos vagy?

2017. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
54%
Szokták mondani a puding próbája az evés. Franciaországban régóta vannak bevándorlók több generáció . Jó részük nem integrálódott a mai napig. Párhuzamos társadalmak jöttek létre. Tehát bebizonyosodott hogy nem megy a dolog. Akkor mi a fenének kellene ezt erőltetni?
2017. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Jó részük nem integrálódott a mai napig. Párhuzamos társadalmak jöttek létre. Tehát bebizonyosodott hogy nem megy a dolog. Akkor mi a fenének kellene ezt erőltetni?"


Mert azt hiszik majd sikerül, és lesz rózsaszínű "peace and love" multiturha.

2017. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!