Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerintetek is...

A Jobbik szerintetek is lejáratta magát? Miért foglalkozik a baloldallal egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sajnos ha megnézek egy Vona Gábor interjút a kérdésben, bár nem mondja ki egyértelműen az összefogást, de ilyenkor azt vártam volna tőle, hogy kommunistázik, és lehúzza nagyon a nemzetellenes oldalt, elmondja, hogy rosszabb, mint a Fidesz, ennek ellenére össze-vissza kertel, hogy így meg úgy lehetne együttműködni.

Régebben konstruktív ellenzéki irányt határoztak meg, de átmentek destruktív taktikázásba.


Az MSZP-s, DK-s, egyéb kispárti szavazók felé nyitnak.

Rengeteg olyat követtek el, ami az én szememben bűn:


-Nem szavazta meg az alkotmánymódosítást

-Sajnálta a Népszabadságot, ahelyett, hogy örömüket fejezték volna ki a megszűnés miatt

-Hanukát kívánt

-Kitette Novák Elődöt

-Olyan alakokkal tervezget összefogást, mint Gyurcsány, Botka, Tóbiás József, Juhász Péter

-Kacérkodik Heller Ágnessel, Kálmán Olgával, és hasonlókkal, hogy nem sülne le a bőr a képéről

-Fontosabb a hatalom, mint az eddig képviselt elvek


Én régebben szimpatizáltam velük, de most már alig várom, hogy 2018-ban a Fideszre szavazzak, hogy gyengítsem őket is, és az újdonsült barátjaikat, az MSZP, DK, Együtt, PM, LMP pártokat.


2017. jan. 11. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
nem járatja le magát. Végre egy értelmes erőként akar működni. most jobboldaliként ha még mérséklődik jobban akkor komolyan tudom venni.
2017. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

".....azt vártam volna tőle, hogy kommunistázik, és lehúzza nagyon a nemzetellenes oldalt, elmondja, hogy rosszabb, mint a Fidesz"


Ez a te értelmi szintedet mutatja.


"Régebben konstruktív ellenzéki irányt határoztak meg, de átmentek destruktív taktikázásba."


Ez azt, hogy gőzöd sincs mit jelent a "konstruktív ellenzék" (egyébként ahhoz, hogy egy ellenzék konstruktív legyen, ahhoz a kormánypártnak is annak kell/kéne lennie)


"...alig várom, hogy 2018-ban a Fideszre szavazzak, hogy gyengítsem őket is..."


Ez pedig azt, hogy ez a kérdés nem más, mint provokáció (ja, meg agyhalott szektás is, de az mellékes).


Az ilyen emberek miért nem bírják megállni, hogy ne buktassák le magukat!?

2017. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem magát járatta le, hanem lejáratták. Talán nem kell részleteznem kik, szerintem te is jól tudod...
2017. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

"de ilyenkor azt vártam volna tőle, hogy kommunistázik, és lehúzza nagyon a nemzetellenes oldalt, elmondja, hogy rosszabb, mint a Fidesz, ennek ellenére össze-vissza kertel, hogy így meg úgy lehetne együttműködni."


Igen, bármilyen furcsa számodra, létezik együttműködés is képzeld!

Elképzelhető, hogy a politika nem feltétlen csak egymás szapulásából áll...húúúha. Ezt már egy kétbites jobber agy nehezen tudja feldolgozni.


Állításaid jó 2/3-a meg úgy hazugság, ahogy van. De a magadfajtától már ezt is megszoktuk!


Most pedig ülj le szépen és csináld meg a házidat holnapra!

2017. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Ezelőtt a kérdés előtt fel kellett volna tenned még pár kérdést, hogy ne írj ennyi hülyeséget. Szerintem inkább ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal, nem valóak neked...
2017. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szántóvető ***** válasza:
63%

menj és szavazz a fideszre.eddig is rájuk szavaztál,ezután is rájuk fogsz.mennyit kapsz a fidesztől a bérkommentelésért?(legközelebb ne told túl a szövegedet mert így hamar lebuksz.)

[link]

2017. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Vonától mondjuk még nem hallottam olyat, hogy össze akarna fogni a baLOLdallal. Medgyesitől meg a habonyi igazsággyártól hallottam csak, ezek szerint utóbbi meglehetősen jól teszi a dolgát.
2017. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én valószínűtlennek tartom, hogy annyira össze akarnának állni a ballibekkel.


Ha csak direkt nem akarják magukat kinyírni, de tisztában lehetnek vele, hogy ez ezzel járna.


Amúgy sem kötelező a fidesz előtt lefeküdni mindenben nekik szerintem! :)

2017. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Komolyan, mint jobboldali ember, én a fidesz és a jobbik között vaciláltam, de látva, hogy a jobbikból ballik lett, kizárásos alapon a fideszre fogok szavazni. A 16os év bebizonyította, hogy a társadalmak egyre inkább jobbra húznak, erre most áll át balra a jobbik, és egyedül hagyja a fideszt jobboldalon? Ennyi eszük legyen...
2017. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

A Jobbik nem fog összeállni a lebőgöttekkel, csak a Fidesz szeretné összefektetni Vonát meg Gyurcsányt.

A baloldal még abban reménykedik, hogy a Jobbik hátán újra a húsosfazék közelébe tudnának kerülni, de ilyen nem lesz.

2017. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!