Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi szegény ember él...

Mennyi szegény ember él Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 15:40
1 2
 1/16 anonim válasza:

Én egyszer úgy olvastam hogy 130 ezer gyermek RENDSZERESEN nélkülözik.

Bizonyára sok a szegèny Magyarországon.

Biztos adatot nem tudok :/

2017. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar az, hogy valaki "szegény".
2017. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy fogalmazzak. Aki éhezik aki hajléktalan aki nem középosztályba tartozik szóval én nem tudom,hogyan fogalmazzak mivel régen kijelentettek egy számot,hogy ennyi szegény ember van az országban,de azt ,hogy számolták ki és ,hogy ki számított bele azt nem tudom.
2017. jan. 11. 15:54
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy tudom már ezt nem mérik a szegénységi mutatót vagy mérik még ? Lehet azért törölték el mert szégyellték ,hogy ennyien tartoznak bele.
2017. jan. 11. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Kb 1 millió, Romániában 6, Bulgáriában 4
2017. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 MolotovPunk ***** válasza:
Itt 1 millió szegény?Szerintem te még elég pozitív,mérsékelt számot írtál.Statisztikai mérések szerint simán 3 millió körüli a szegények száma Magyarországon,akik kb minimálbérből,vagy abból kevesebből élnek.
2017. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1 milla ? 2-3 éve még 3-4 millióról lehetett hallani ,de most a jelenben vajon mennyi lehet ? Azt hallottam nagyon hátul kullogunk életszínvonalt tekintve. Valamelyik nap hallottam ezt a tv-ben.
2017. jan. 11. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az egy főre jutó jövedelem pl fontos komponense ennek


Tavaly, vagy előtte volt, hogy lejjebb akarták vinni a létminimum értékét. Ez ugye statisztikai csalás, hisz nem lett volna kevesebb a nélkülözők száma, de papíron kevesebb ember esett volna ebbe a kategóriába. Úgy tudom végül mégsem vitték lejjebb, bár én is csak a médiából tudom, szóval egyáltalán nem megbízható forrásból:D

2017. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem tudom,de erkölcsi szegényből nagyon sok.
2017. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tízmillió búval b(@)szott szerencsétlen.
2017. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!