Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a Fidesz-ur...

Akinek nem tetszik a Fidesz-uralom Magyarországon, az miért nem hagyja el az országot?

Figyelt kérdés

Ha annyira nem jó, akkor miért élnek benne? Leváltani úgy sem tudják őket, mert már csírájában ellehetetlenítenek minden új, ellenzéki kezdeményezést, a magyar társadalomban is szilárd a támogatottságuk, minden kulcspozíció az övék.

Hát akkor meg? Ez csak kínlódás, amit az ellenzékiek itt csinálnak.

Miért nem lépnek le? Szó se róla, én is megyek, de én legalább látom, hogy a Fidesz ellen nincs remény. Akkor fognak bukni, amikor a túl sok munkaképes elvesztése miatt összeroppan a magyar állam. De ehhez le kell innen lépni.



2017. jan. 15. 22:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
A magyar emberekre nem jellemző, hogy elhagynák az országot és külföldön vállalnának munkát, bármennyire is nem tetszik nekik itthon.
2017. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Magam is maradok, ilyenek vagyunk.
2017. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Annyira azért nem szar, azért. Fotelpolitikusok osztják az észt a facebookon, hogy ilyen rezsim, olyan rezsim, milyen szar, gyűlöli, kivándorol, de rögtön, de valójában odamegy, azt csinál, és azt mond mindenki, amit akar, normálisan meg tud élni, úgyhogy puffog egy sort, aztán befekszik az ágyba egy könyvvel oszt jó. Aki meg nem tud megélni normálisan, az mindegy hova megy, máshol se lesz neki jobb. Tulajdonképpen ennyi.
2017. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1


Hát persze.

Nem. :)

2017. jan. 15. 22:43
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Sosem értettem azokat, akik ilyeneket kérdeznek.

Mert szeretem Magyarországot, itt szeretnék boldogulni, itt vannak a barátaim, a családom jelentôs része, itt nôttem fel, ide kötôdök.

Ha minden ember elmenne a hazájából, csak mert valami szemétláda irányítja azt, akkor a mai országok 20%-ban élne mind a 7milliárd ember. Felemelni a hangodat az ellen, hogy nem tetszik a rendszer nem bûn, ez mindenkinek a jogában áll és nem az a helyes reakció erre, hogy "ha nem teccik' ellehet' menni a rákba". Aki meg mégis ezt mondja az felôlem elmehet a bús picsâba.

2017. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5


De nem bírod megérteni, hogy nincs rá esély, hogy ez jobb lesz?

2017. jan. 15. 23:16
 7/27 A kérdező kommentje:

De amúgy is, a kérdésem azoknak szólt, akik nem szeretik a Fideszt és Magyarországot, nem azoknak, akik igen.

Ha te szereted, akkor nem érint téged a kérdés.

2017. jan. 15. 23:20
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem úgy működik, hogy gondolsz egyet, és lelépsz. Egyrészt kell egy célország, ott kell egy munkahely, nyelv ismerete, el kell tudni tartani magad. Egy kiköltözés nem 2 fillér, és nincs semmi biztosíték arra, hogy beválik a kinti élet. Más egy huszonéves, és egy 50-60 éves helyzete.

Itt vannak a barátok, család, emlékek, ide köt a múlt. Meg nem mindenki akar bevándorlóként élni egy idegen országban. Hiába mész el, mélyen mindig érezni fogod, hogy nem oda születtél.


Ennek ellenére nagy kalappal neked.

Aki akar (vagy kényszerül) elmegy, aki akar (vagy kényszerül) az marad.

2017. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem hagyom el? Előbb befejezem az egyetemi képzést, amit elkezdtem.


Utána majd eldöntöm. Lehet elmegyek kicsit, aztán majd visszajövök. Megtapasztalom máshol hogy működnek a dolgok, és anna tükrében az itthonit is jobban meg tudom ítélni. Ami ideköt: a gyökereim, a szüleim, rokonok, régi barátok, a nyelv, meglepő módon szeretem az ittenieket. Erre külföldön jön rá az ember.


Amíg itt vagyok, próbálok tenni, javítani a helyzeten. Nem csak innen a "fotelból politizálni", hanem lehet civil kezdeményezésekbe aktivistának menni például. Segíteni, hogy kifejlődjön egy olyan generáció, ami már nem Orbánokat fog kitermelni magából.


Tessék, itt egy jó kezdeményezés például: [link]


Amúgy meg ahol minden király, ott nem kihívás!

2017. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Majd,ha lesz hozzá elég pénzem:)

Ha ez 40 évesen lesz,akkor akkor:)

2017. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!