Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a Fidesz-ur...

Akinek nem tetszik a Fidesz-uralom Magyarországon, az miért nem hagyja el az országot?

Figyelt kérdés

Ha annyira nem jó, akkor miért élnek benne? Leváltani úgy sem tudják őket, mert már csírájában ellehetetlenítenek minden új, ellenzéki kezdeményezést, a magyar társadalomban is szilárd a támogatottságuk, minden kulcspozíció az övék.

Hát akkor meg? Ez csak kínlódás, amit az ellenzékiek itt csinálnak.

Miért nem lépnek le? Szó se róla, én is megyek, de én legalább látom, hogy a Fidesz ellen nincs remény. Akkor fognak bukni, amikor a túl sok munkaképes elvesztése miatt összeroppan a magyar állam. De ehhez le kell innen lépni.



2017. jan. 15. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Miért miért... talán mert még arra sincs pénzem, hogy a szomszéd utcába költözzek, nemhogy egy másik országba!
2017. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én tudod min csodálkozok "kérdező"?


Miért menekülnek innen ilyen sokan, mint annak idején Ceausescu elől az emberek, ahelyett hogy azt a néhányat hamvasztanák el máglyán aki arról tehet hogy 7 éve totál középkori szintre vitte az országot gazdaságilag, morálisan, és minden egyéb tekintetben?

Vagy húzzanak azok Észak-Koreába, vagy a barátaikhoz Moszkvába!

Nekem inkább ilyen gondolataim szoktak lenni.

2017. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyébként az 5-ösnek igaza van. Kettő pacsit kellett volna adni neki ha nem hármat ezért a tökéletes megfogalmazásért.
2017. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"De amúgy is, a kérdésem azoknak szólt, akik nem szeretik a Fideszt és Magyarországot, nem azoknak, akik igen.

Ha te szereted, akkor nem érint téged a kérdés."


Nem tudom te mit olvasol vagy egyáltalán érdekel-e a válsz de pont azt mondta hogy nem az embereknek kellene innen elmennie, azért mert egy...vezeti az országot.

Szövegértés.

De hogy egyáltalán a fideszeseknek mi tatszik ebben, amikor már a létező összes társadalmi réteggel ki cse sztek azt ki tudja?

2017. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy te miért is menekülsz ha olyan ok minden és "isteni" a kormány?
2017. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Emőke, fejtsd már ki légyszíves, hogy mitől is van középkori szinten az ország most. Egészen pontosan mitől középkoribb, mint mondjuk 10 éve?
2017. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
7- rühellem a fideszt, mint a szart. 5 voltam.
2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!