Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell sportot összekevern...

Miért kell sportot összekeverni az olimpiával? Miért ne legyen olimpia magyarországon?

Figyelt kérdés
Rengetegen azt modják hogy nem kell... de indoklás nem sok. esetleg ezt bővebben kifejtenétek?
2017. jan. 24. 12:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

Mentsd le a kérdést, én támogatom az ilyet, majd kiderül.


De tegyük hozzá, hogy ha lesz itt olimpia, akkor a sikerét ne a fidesz-médiában figyeld, mert az azt is sikernek tünteti fel, hogy többszázezer gyereket az állam etet, mert a családjának nincs rá pénze...

2017. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kérdést sem értem. Hogyhogy miért kell összekeverni a sportot az olimpiával?
2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Szegény ez az ország és nem ilyen dolgokba kéne pénzt beleölni.(Főleg nekünk nem.)Görögország rendezett 2004-ben Olimpiát és később annak mi is lett a vége?Óriási eladósodás és majdnem államcsőd.Ma napig nem tudták helyreállítani a gazdaságukat emiatt is részben,plusz ott kong üresen az egész lelátó és stadion meg úgy szinte minden,ami valaha Olimpiához köthető volt.Stb...Gondolom nem szeretnéd ezt a képet látni évekkel később Budapesten.

Mellesleg 1 évvel később 2005-ben jártam Görögországban.

(Áldatlan állapot van az Olimpia környékén.)


[link]

2017. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"az olimpia után is(2024 szeptemberében majd"


Légy szíves 2034-ben is, fotókat mellékelve a felvirágoztatott infrastruktúráról.

2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést hogy feltettem egy kérdést amire nem tudom a választ, olyan idősen hogy még szavazni se szavazhatok....
2017. jan. 25. 00:09
 26/31 A kérdező kommentje:

nos akkor nézzük sorrendbe:

Magyarországot igen kisbetűvel írtam mert sietnem kellet... ezért elnézésedet kérem.

2: sajnálatos módon én még nem vagyok nagykorú, nem értek a politikához.

3:miért kell a sportot összekeverni az olimpiával?(itt írhattam volna a sportot is) épülnek a stadionok szépen lassacskán. MTK stadion 3000 nézőnek. FTC stadion pl haladás ellen 5500 ember ment ki. Felcsút stadion hát nem tudom hogy minek NB2 be ilyen stadion de biztos. és annyira hü..lye én se vagyok hogy tudjam hogy ezek legtöbbje orbán viktor építette. felcsúti kisvasút: bács kiskunmegyében Kiskunmajsa Kecskemét között felszedték már rég a síneket. a legtöbb kisvasút leáldozóban van. arra már csak a gyerekek kirándulók mennek, de az nem sok... a kisvasutak ideje lejárt arra ott a máv volán meg egyéb...

de ezekben mindben benne van a politika... és sztem a legtöbb sportba benne van.

BKV: miért gyulladnak ki? mivel a bkv a járműveket kellene kicserélni nem pedig az alkatrészeket. pedig aki látott már kocsiszínt láthatja: jó munkások is vannak köztük, de nem lehet sz.ból várat építeni.

Orvosok: hálapénz meg miegymás.... de erről nem tudok sok mindent írni....

ha jól szűröm le amit írtok összegzésbe:

Rövidtáv: valamennyire pozitív mert akkor kellene javítani a rendőrséget (mert hát biztosítani kell a külföldieket hogy ne essen bajuk... meg természetesen minket....) ha kapnak új felszereléseket az a későbbiekben is jól fog jönni... Utak, keleti meg miegymás: ELMÉLETBEN ezeknek is javulniuk kellene mert hát na.... csak olimpia ország. viszont hosszútávon nem lenne jó mert nem térül meg a kiadás. mint egy bolt... vehetek egy üzletet verethetem bele a pénzt de ha két év után nem lesz hasznom belőle lehúzhatom a rolót és mehetek az utcára....

körülbelül akkor már értem hogy miért ellenzitek...

de akkor feltennék még egy kérdést:

Ha Magyarország nem tudna anyagilag egymaga megrendezni egy olimpiát, miért nem rendeznek közösen valamelyik szomszédos országgal, mint pl egy eb, vb-t? az nem lenne megoldás?

2017. jan. 25. 00:41
 27/31 A kérdező kommentje:
hozzátenném rövidtávon a turizmusból is lehetne pénzünk csak jövőre nem jönnének sokan úgyhogy ez egy egy évre szóló rövid történet...
2017. jan. 25. 00:43
 28/31 kovpet ***** válasza:
100%

Becslések szerint háztartásonként fél-egymillió forint közötti összegbe kerülne az olimpia.

Miután ezt kifizetted (olyan idősen, hogy még csak érdemi kereseted sem lehetett soha és nem tartottál el nem csak, hogy háztartást, hanem önmagad sem), csak azután érvelj mellette, mert így üres locsogás az egész.

Arról már nem is beszélek, hogy oldd meg a közlekedésem, ami lehetetlenné válik miatta.


De gondolom, a realitás nem szokta megzavarni a kis életed.

2017. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Légy szíves 2034-ben is, fotókat mellékelve a felvirágoztatott infrastruktúráról."


Az lesz, mint Oroszországban: volt olimpia, most foci VB lesz, de ugyanakkor az összes útjuk olyan, mint az emmentáli...

2017. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%

Kedves Naiv Kisfiú,

REmélhetőleg soha nem kerülsz kórházba Magyarországon, és nem kell a bőrödön tapasztalnod hogy milyen körülmények vannak. Sajnos én láttam pár dolgot, hogy min spórolnak, illetve vesztettünk el hozzátartozót kórházi fertőzés miatt. Gondolj csak bele abból a sok pénzből ami az olimpiára menne, mennyit lehetne javítani a színvonalon, és mennyi embert életét lehetne ezáltal javítani. De ez csak egy dolog, jelenleg Mo-on lenne sokkal jobb helye ennek a pénznek.. Gondolkozz el, és talán rájössz..

2017. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!