Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali összefogás =totál...

Baloldali összefogás =totál káosz. Kell ez az országunknak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi a garancia erre a bizonyos káoszra?
2022. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
1# ők maguk!!!
2022. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
#1 a garancia az, hogy a hazaáruló putyinpincsi narancskomcsik ezt mondják 😁
2022. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
79%
Elég hervadt kérdés egy héttel a választás előtt. Nincs kedved szombaton dolgozni, kérdező? Nem kapsz érte eleget?
2022. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

A garancia az, hogy ők maguk a kész káosz. Már eleve azt sem értem, hogy hogy szélső jobb (jobbik) és szélső bal oldali pártok miért fognak össze egy mérsékelt jobb oldalival szemben. Semmi logika nincs ebben az egészben.

A másik hogy mzp egymásután tökön lőtte magát az ostoba, nyílvánvalóan provokáló kijelentéseivel, "ígéreteivel", amelyek egyáltalán nem szolgálnák a nép biztonságát, megélhetését. Gondolok itt az egészségügy magánosítására, vagy a meggondolatlan háborús ügyködéseiről. Olyan érzetek kelt, mint aki csupán annyit akarna elérni, hogy megválasszák, ezzel elmondhassa, hogy győzött az ellenzék, majd a barátaival együtt minden mozdítható pénzt kiszívjon az országból, azzal hogy eladja külföldieknek a magyar tulajdonokat, majd belesodorja a biztos halálba Magyarországot, ők pedig szépen lelépnek majd az országból. Az a "halálba küldés" akár háború, akár a gazdaság teljes összeomlásával lenne elérve.

Sosem voltam az a fajta, aki szemellenzősen csak egy pártot komál, de jelen helyzetben egyáltalán nem mzpékre van szüksége az országnak, az egyszer már biztos!

2022. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 kérdésre kérdéssel válaszolsz?

Hervadt kérdés?, ez max. szerinted.

Pont azért kérdeztem, mert egy hét van a választásig, és sokakat megvezetnek a un."baloldaliak"!


#5 Egyetértek veled!

2022. márc. 26. 10:09
 7/7 after stroke ***** válasza:
Orbán fejében legalább akkora a káosz, és ennek az elmúlt 12 évben számtalan tanújelét adta. Én az ellenzéki "káoszban" a demokrácia érvényre jutását érvényesülését vélem felfedezni.
2022. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!