Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezután a nagy összefogás után...

Ezután a nagy összefogás után 4 év múlva melyik bohócot rakja be a baloldal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 06:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem semelyiket, a birka vidék ellen felesleges, mindegyiknek három zsák krumplit kellene adni minimum, ezt meg csak a saját adójukból lehet nekik kifizetni.
2022. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem rohadtul K mindegy az neked?
2022. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Jön majd Klárika és mégnagyobb lebőgés :D Az a vicc hogy MZP nélkül még ennél is kevesebb szavazatot kaptak volna... :D
2022. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha az ellenzéknek van esze, 4 év múlva Gyurcsány nélkül fognak össze hogy ne lehessen őket baloldalnak mondani.
2022. ápr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1 vidéki birka? Ebből is látszik, nem Budapest az isten.


Én már azért is örülök, hogy a nagyszájú pestiek nem kapják meg amit akarnak

2022. ápr. 4. 06:46
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

5# Majd annak is örülj amikor elzárják a pénzcsapot, teljesen magára marad az ország és üres kenyeret fogsz enni vízzel.


Gondolod putyinkád majd megmenti magyarországot?

2022. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

"Én már azért is örülök, hogy a nagyszájú pestiek nem kapják meg amit akarnak"


Hát ha nem hívtak volna sötétben nevelt, primitív krumplievő közmunkás gombának talán nem Orbánra szavaztam volna :)

2022. ápr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
5ös majd örülj akkor ha 1200 lesz egy kiló kenyér meg 4000 egy kiló hús. Mellé a kis vidéki fizetésed.
2022. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy jó kérdés! Ugyanis, ez a mostani vereség a baloldal történelmének legnagyobb veresége!

Ráadásul úgy, hogy a teljes ellenzéki pártokkal összefogtak!

Az is elgondolkodtató, hogy Medgyessy Péter óta nincs egy karizmatikus vezetőjük, amit a választók is érzékelnek!

Most megint kezdődik minden elölről! Gyanítom, újból lemond a teljes ellenzéki kabinet.

A Fidesz azért ilyen erős, mert a rendszerváltás óta egységben vannak!

Az MSZP hányad miniszterelnök jelöltjénél is tart...?

2022. ápr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként az RTL - en néztem a választási műsort. Ott is összevitatkoztak, mert az egyik elemző elismerte, hogy Orbán jól csinálja, amit csinál! Mindig jól tud reagálni a negatív eseményekre is! Mindig úgy csinálja, hogy jól jöjjenek ki az adott eseményből!

Elgondolkodtató, ha a legnagyobb ellenzéki médiában is elismerik Orbán Viktor - és a Fidesz politikáját!

2022. ápr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!