Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bayer Zsolt tulajdonképpen a...

Bayer Zsolt tulajdonképpen a Fidesz szégyene?

Figyelt kérdés

Amellett hogy alja stílusban "politizál" még a Pápát is becsmérli olyan szavakkal hogy az csak na. Például: "A pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember"


Fideszesek, mi a véleményetek a Zsótikáról? Csak szerintem szégyen egy keresztény és konzervatív párton belül egy ilyen ember?



2023. ápr. 4. 08:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
A pártpropagandán belül is van munkamegosztás. A "hülyeislátja zsótika" nem a keresztény irányvonalat viszi a Fideszen belül, hanem a leg-leg-legalja réteget akik csak gyűlölködni szeretnek.
2023. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%
Az egész ország szégyene az a gyökér
2023. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
8%
Én Fideszesként szinte minden szavával egyetértek!
2023. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
#3 És akkor hol marad a kereszténység? Ha már a pápa sem szent úgymond.
2023. ápr. 4. 08:10
 5/42 anonim ***** válasza:
82%

Nem, a fideszé, Magyarországé, hogy egy ilyen figura, meg a bubuzós komcsi haverja, megállás nélkül qva anyázhat, bűntetlenül onthatja magából a konteókat, és gyűlöletkampányt folytathat a médiában, bármiféle következmény nélkül. Akármilyen is volt Gyurcsány alatt, egy ilyenért örök bann járt a médiából, oldalfüggetlenül, itt meg horog, akarom mondani, lovagkeresztet kapnak ezek a nettó senkink.

Nem a fidesz, Magyarország szégyenei.

2023. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Ó vigyázz kérdező, ezek még a kereszténységet is magukra akarják fordítani. Addig nem az igazi nekik míg nem a Viktor az Isten de legalábbis pápa.
2023. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
12%

Az a vicces ebben a kérdésben, hogy te kérdező és a többi ballibbant kommentelő most szépen igazoljátok Bayer minden egyes kijelentését csak azzal ahogyan viselkedtek, amiképpen megnyilvánultok róla és a fideszről, fideszesekről.

Ti vagytok az élő bizonyíték arra mennyire igaza van.

Csak fel se fogjátok, ahogy semmi mást se.

2023. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
13%

7,

Tökéletes , osztom a véleményed!

2023. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
#7 Kezdjük ott hogy én sem "libbant" vagyok hanem Fideszes, csak hát én nem olyan alja stílusban mint te meg a Zsoltika, akit egy vödör szarral meg tudott venni a párt. Miattatok szégyen az egész.
2023. ápr. 4. 08:18
 10/42 anonim ***** válasza:
72%

A Fidesz a Magyarság, az emberiség szégyene. Egy-egy tagot kiemelni, és külön "értékeket" keresni benne, nem hiszem hogy érdemes.

13 év alatt Magyarországot a gazdasági-jóléti középmezőnyből az utolsó/utolsó előtti helyre tették. Ez kb csodaszámba menne, ha nem ilyen szomorú dolog lenne.

2023. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!