Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bayer Zsolt tulajdonképpen a...

Bayer Zsolt tulajdonképpen a Fidesz szégyene?

Figyelt kérdés

Amellett hogy alja stílusban "politizál" még a Pápát is becsmérli olyan szavakkal hogy az csak na. Például: "A pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember"


Fideszesek, mi a véleményetek a Zsótikáról? Csak szerintem szégyen egy keresztény és konzervatív párton belül egy ilyen ember?



2023. ápr. 4. 08:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
12%

#18 " Minden pártpolitikus, köztük Bayer is, ezen keresztényi értékrend szerint nyilvánul meg."

Kicsinyke probléma ezzel az, hogy Bayer NEM politikus és soha nem is volt az, nem is akart az lenni. Egy újságíró, médiamunkás, tévés médiaszereplő akinek a műsora pont arról szól ami a saját véleménye a saját stílusában előadva.

Értem én, hogy nálatok a ballib oldalon a média egyben a politikát is viszi mert a politikusaitok annyira gyengék, de a fidesznek és a kdnp-nek vannak politikusai akik képesek a párt politikáját maguk megjeleníteni. nem kell hogy helyettük az újságírók csinálják a politikát.

Hogy ezt nem érted, nem fogod fel az téged minősít.

2023. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
13%

#20 "Orbán: "Ne azt nézzétek, amit mondok, hanem amit csinálok""

Nem mondott ilyet, ez is csak egyike a ballibes meséknek amiket ellenőrzés nélkül átvesztek és elhisztek.

Valami hasonlót mondott angolul egy megbeszélésen, amiről valaki elmesélte valakinek hogy Orbán mondott valamit majd a ballib médiában elterjedt, hogy Orbán ezt mondta.

Nem tette.

Arról beszélt a nagyköveteknek, hogy nem kell a szavára elhinniük amit a kormánya tervez, majd nézzék meg a valóságot és az bizonyítja - amit meg is csinálnak.

2023. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
62%
21es, minősitem magam vállalom és tényleg nem értem és nem fogom fel, hogy, ha nem pártpolitikus, akkor, miért viselkedik úgy, meg vele együtt a teljes ner média? Megtisztelnél vele, hogy megérteted velem?
2023. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
17%

#23 Mi az hogy miért viselkedik úgy? Hogyan?

Van egy bayerSHOW nevű műsora ami a sajátja, róla szól, az ő véleményéről és az általa választott vendégeiről. Meg másik műsora ahol szintén ugyanez a lényeg. Mégis mit vársz, hogyan fog benne viselkedni?

Amikor bemutatja milyen ocsmány, alpári módon nyilvánulva hazudik egyik vagy másik ellenzéki politikus akkor majd szépen mosolyogva közli, hogy hát a keresztényi szeretet nevében majd nem vágom pofán, legalább szóban, még ha mindenki ezt is gondolja hogy ezt kellene tenni?

TE miért mocskolódhatsz itt? A neked helyeslő többi ballib miért fenyegetőzhet, miért beszélhet ilyen alpári stílusban a fideszesekről csak mert fideszes úgy, hogy neked szemed sem rebben, semmit nem reagálsz rájuk, egyedül velem kötözködsz akinek egyetlen mocskolódó, alpári vagy sértő szava nem volt a kommentjében? Szimplán leírtam hogy az amit csináltok az maga a bizonyíték arra hogy Bayernek igaza van?

Totálisan lebuktattad magad azzal, hogy a sok mocskos komment után egyedül arra reagáltál amiben semmiféle mocskolódás nem volt.

2023. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
24es, pártpolitikusként viselkedik. Pártpolitikusként.
2023. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
13%

#25 NEM viselkedik pártpolitikusként mert NEM politikus!

A médiában dolgozik műsorvezetőként, riporterként, véleményvezérként.

Pont ez a lényeg, hoyg te azt hiszed így kell viselkednie egy pártpolitikusnak mert a kedvenceid próbálnak hasonlóan viselkedni politikusként. De ettől ez még nem így van.

Bayer azt csinálja ami a dolga - a médiát. A vendégei szoktak időnként politikusok lenni.

2023. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
77%

26-os, ha a médiában dolgozna, akkor lenne következménye annak, amit mond.

Pártpolitikusoknál szokás, hogy következmények nélkül mondhat azt, amit akar.

2023. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
9%

#27 Ez ritka nagy baromság volt. Bayer a médiában dolgozik. Nem politikus és nem is volt nem is akart az lenni. Pont.

"Pártpolitikusoknál szokás, hogy következmények nélkül mondhat azt, amit akar."

Nem. Tudod ezt jelenti a véleményszabadság, hoyg a médiában azt mondhat amit akar mert az a véleménye.

Tudom, hogy haladóprogresszíveknél ez meglepő, de a cenzúra meg a véleménydiktatúra proli dolog, a komcsik diktatúrájában volt csak divat akkor is ha ezt próbáljátok elérni világ szerte. Ez - ha ezt akarjátok visszahozni, a cenzúrát - csak azt mutatja meg hogy ti milyen proli komcsik vagytok.

2023. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%
28as, én 1db személy vagyok és nem többeszám, nem akarjuk, hanem akarom, egyes szám, első személyben. és nem cenzúrát akarok, hanem, hogy, a törvények mindenkire vonatkozzanak, ha valaki közösség ellen uszit, tök mindegy, hogy pártpolitikus, vagy sem, induljon ellene eljárás. Egyes szám, első személyben akarom ezt.
2023. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
11%

#29 " és nem cenzúrát akarok, hanem, hogy, a törvények mindenkire vonatkozzanak, ha valaki közösség ellen uszit, tök mindegy, hogy pártpolitikus, vagy sem, induljon ellene eljárás. "

Aprócska hiba az elméletedben hoyg NEM uszít semmiféle közösség ellen és éppen az a vélemény és szólásszabadság, hoyg ilyen vélemények miatt NEM indul eljárás senki ellen.

EZ maga a diktatúra, ha egy ilyen vagy hasonló vélemény miatt retorzió ér valakit a médiában.

Ezt a kommunista diktatúrát kezdik egyre több helyen csinálni - nem Magyarországon - ez a woke diktatúrája, ez a közösségi médiák egyoldalú véleménydiktatúrája, ez a cenzúra amivel nem tetsző véleményeket tüntetnek el pillanatok alatt.

Próbálj már meg értelmesen gondolkodni! Ha valóban ilyesmi miatt eljárás indulna egy média szereplője ellen, akkor itt a teljes ellenzéki média már régen börtönben ülne. Ezt szeretnéd? Mert amit elvársz az ezt jelentené, hogy a hatalom döntse el ki milyen véleményt engedhet meg magának és ha az nem tetszik valakinek - egy cenzornak - akkor indítsanak ellene eljárást.

Éltem abban a korban amikor figyelni kellett arra mit és kinek mondunk, nem akarok még egyszer kommunistákat!

2023. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!