Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bayer Zsolt tulajdonképpen a...

Bayer Zsolt tulajdonképpen a Fidesz szégyene?

Figyelt kérdés

Amellett hogy alja stílusban "politizál" még a Pápát is becsmérli olyan szavakkal hogy az csak na. Például: "A pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember"


Fideszesek, mi a véleményetek a Zsótikáról? Csak szerintem szégyen egy keresztény és konzervatív párton belül egy ilyen ember?



2023. ápr. 4. 08:01
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
14%

A hetesnek igaza van, Bayert érteni kellene, csak nem megy a prolinak.

Meg nagyon nem is akarja, mert már hülyén jönne ki ennyi bayerozás után.

2023. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%

7-8as, ti tényleg egyet értetek azzal, hogy valakit vagy valakiket, csak a politikai nézetei miatt, ilyen stilusban és ilyen mennyiségben járatnak le, aláznak meg?

Hány dologról derült ki, hogy baromság volt, vagy direkt hazugság, amikről beszéltek, semmilyen következménye sem lett. Ez nem média, hanem pártpolitizálás.

2023. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
8%
#7 Látom a kérdés nem esett le neked sem. A kereszténységről mi a véleményed?
2023. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
14%

12#

"..hazudtunk reggel,délben meg este"..nyilván való volt, hogy ami mondtunk, az nem igaz.."


Várom a megfejtést a baloldalról..ki mondta ?

2023. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
11%

#9 "Kezdjük ott hogy én sem "libbant" vagyok hanem Fideszes, csak hát én nem olyan alja stílusban mint te meg a Zsoltika, akit egy vödör szarral meg tudott venni a párt. Miattatok szégyen az egész."

Kezdjük ott hogy akkor vagy te fideszes amikor én vagyok Miss Universe, azaz sohanapján.

Az, hogy látod mekkora rakás sz@r az ellenzéki összefogás és hogy ne kerüljenek kormányra ezért talán a fideszre szavaztál nem tesz fideszessé.

A stílusod meg szépen megmutatja, hogy neked aztán semmi jogalapod nincsen Bayert megszólni.

Amúgy mutasd már meg mi volt az "alja stílus" abban amit leírtam? Csak nem az hogy megmutattam milyen vagy és valójában mit jelenítesz meg?

Ha nem tetszik az amit az eléd tartott tükörben látsz azért nem a tükör a hibás! Te vagy olyan.

2023. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
23%

14es te egyet értesz azzal, hogy valakit vagy valakiket, csak a politikai nézetei miatt, ilyen stilusban és ilyen mennyiségben járatnak le, aláznak meg?


Hány dologról derült ki, hogy baromság volt, vagy direkt hazugság, amikről beszéltek, semmilyen következménye sem lett. Ez nem média, hanem pártpolitizálás.


kérlek, ne forditds ki, ne háritsd át a kérdést más politikusra. Bayer Zsoltról szól a kérdés. Bayerről.

2023. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
22%

#13 "Látom a kérdés nem esett le neked sem. A kereszténységről mi a véleményed?"

Látom a 7-es választ nem sikerült megértened.

Semmi köze ahhoz hogy nekem mi a véleményem a kereszténységről. Arról szólt, hogy TI milyenek vagytok, hogyan viselkedtek és mi az amit ezzel TI igazoltok.

De hát a szövegértés nem nagyon szokott menni a ballibeknek, ezt tudom.

2023. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
19%
17es, a kormány keresztény politikát csinál, keresztényi értékrend szerint politizál. Minden pártpolitikus, köztük Bayer is, ezen keresztényi értékrend szerint nyilvánul meg.
2023. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
81%
Húha ismét jön a Gyurcsányozás persze az eredeti kérdésre a válasz nem megy. Nahát milyen meglepő...😅😅
2023. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
82%

Orbán: "Ne azt nézzétek, amit mondok, hanem amit csinálok"

Ez azt jelenti hogy mást fog hazudni, és mást fog csinálni.


[link]

2023. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!