Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Legutóbbi népszámláláson...

Legutóbbi népszámláláson voltak, akik orbánista vagy fideszes vallásúnak vallották magukat?

Figyelt kérdés
Hányan lehettek, hol lehet utánanézni?

jan. 10. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt a választáson mérték.
jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egy ismerősöm szkítának vallotta magát, egy másik ismerősöm meg a foglalkozáshoz beírta, hogy miniszterelnök...

Ezek alapján biztos volt, aki megtrollkodta ezt a kérdést is. A KSH szerintem ezeket a válaszokat érvényteleníti.

jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Waff ***** válasza:
34%
Én orbánista vagyok és annak is vallottam magam. Fideszes templomba járok, és ott a mindenható narancsot imádjuk. Orbán a pápa.
jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A libsik gondolom szurkoltak, hogy minél kevesebb vallásos legyen, de jól pofára estek.
jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lipsi vagyok, és nagy ívben teszek rá, hogy hány vallásos van az országban. Felőlem az egész ország vallásos lehet, miért kellene hogy izgasson?
jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
,,és nagy ívben teszek rá, hogy hány vallásos van az országban" Ez mind szép és jó, csak közben Gyurcsány haverod el akarja törölni az egyházakat Magyarországon
jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt Gyurcsány nem a haverom, másrészt teszek rá ha eltörli. Írtam, nem érdekelnek a vallások, engem az sem izgat, ha egy vallásos sem lesz Magyarországon. Vannak ennél sokkal fontosabb és égetőbb problémák is, amiket rendbe kellene tenni, semmint a valláson rugózni.
jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7. Nem is kell majd rajta rugózni, lassan itthon be lesz tiltva az ateizmus. Már nagyon várom, hogy ez bekövetkezzen.
jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te valami agyoniskolázott közmunkás vagy ha jól sejtem?
jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!