Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A DK fórumát ellenzékiek...

A DK fórumát ellenzékiek zavarták meg vagy belső marketing történt?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy valaki megzavarta a fórumukat. Nem szokták ezt tenni. A másik oldal utálattal távol szokott maradni. Lehet, hogy ez egy belső akció egy szép marketingfogás, hogy sokan meghallgassák a műsorukat, hogy hát mit mondhattak. Nahát a Fidesz ezt teszi stb. Az első kérdése, „2004-ben miért uszította a székelyeket és a magyarokat egymás ellen ebben az országban?”. Azt gondolnám a kérdés miatt, hogy Fideszes, hiszen az ellenzéki szavazók nagyon a külhoni magyarok ellen lett kondicionálva. Klárika elvenné a szavazati jogukat és a helyette beengedett afrikai, ázsiaknak pedig szavazati jogot adnak. Ez egy külön mese


Viszont utána folytatta : "„Maga elárulta az összefogást. Szégyellje magát! Maguk miatt tart itt ez az ország! Menjenek innen, takarodjanak az országból”. Mondjuk ezt inkább egy ellenzéki, aki nem DK-ás mondana ilyet. Lehet Momentumos? Most a Momentum és a DK egymás ellen van.


Mi lehetett ez?

[link]



jan. 23. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Ez egy belső marketing. Nézzék az emberek a DK beszélgetéseit
Ő Momentumos volt és Gyurcsányt hibáztatja, ahogy Donáth Anna is tette
Fideszes volt
Mi Hazánkos volt ill. radikálisabb jobbos mint a Fidesz
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Holló párti lehetett esetleg.
jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DK-s ***** válasza:
26%

Én a Mi Hazánkat és a Fideszt kizárnám, egyértelműen valamelyik összefogásbeli párt tagja vagy szimpatizánsa.


Az elmúlt időkben a Momentum egyre jobban hisztizik azon, hogy nem ők a domináns ellenzéki párt, és folyamatosan vizionálják hogy ők lesznek azok. Mint a hisztis gyerekek.


Én rájuk tippelek.

jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt én a fideszt a mi hazánkak és a jobbikot be is tiltanám
jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Olvasom, hogy valaki megzavarta a fórumukat. Nem szokták ezt tenni."

De, szokták, csak nem mindig veszik fel.

Egy kis városban, amikor épp a főtéren mentem át, akkor a momentum tartott fórumot és csak káromkodni odamentek fideszesek. Nekik ez a normális viselkedés.

jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem DK-ás ellenzéki volt. Egyáltalán nem is biztos, hogy ezen belül van "választott" pártja.
jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!