Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a baloldal vagy egyéb...

Ha a baloldal vagy egyéb ellenzéki párt lenne hatalmon, akkor is csak a propaganda menne?

Figyelt kérdés
márc. 25. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Nem, ők becsületes emberek.
Igen, ugyan az menne mint most csak fordítva.
Durvább lenne a propaganda mint most.
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű igen , de az csak tipp addig nem tudjuk meg még valóban hatalomra nem kerülnek.
márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges spekuláció. Nincs mire alapozni. Ha a Fidesz előtti időt nézzük akkor nem. Hiszen akkor még szabad sajtó volt.
márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Na kis túlzással. 😉
márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Mivel orbánék megmutatták milyen hülye a magyar nép: Igen.
márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

19:16 - mintha máshol nem ezm enne, észlény. :D



Kérdező, valószinűleg igen. Ugyanez menne pepitában.

márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

5# Hallod, most voltam ausztriában és kb egy plakát van 2km távolságban egymástól. Az is arról szól, hogy az újonnan belépő melósok 2000 eurót kapnak egy cégnél.


Szóval nem, máshol nem ez van.

márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
19:21 - én meg rendszeresen követem a külföldi híreket, külföldi híroldalak youtube csatornáit, twittert stb... És pl demokrata/republikánus viszonylatban ott is ez megy. Én nem plakátokat nézegetek. :D
márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

6#


Igen, ilyen plakát Magyarországon is van.Elég, ha beállsz autóval egy busz mögé, a seggér rá van ragasztva egy toborzó plakát.

márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

7# Az egy dolog hogy a saját felületén a saját pénzén ezt csinálja. Na de a mi kormányunk a te adódból plakátolja tele az országot, évi 150 milliárdot költ youtube, facebook hirdetésekre, influencerekre.


8# Arról volt szó, hogy ott CSAK EZ VAN. Nincs minden második sarkon fideszes birkaplakát mint nálunk.

márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"8# Arról volt szó, hogy ott CSAK EZ VAN. Nincs minden második sarkon fideszes birkaplakát mint nálunk."


Csak minden 3. sarkon.Migránsbarát propagandaplakát is volt kint.

márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!