Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyi rá az...

Szerintetek mennyi rá az esély, hogy 2014 -ben nyerjen a Jobbik? Mennyi rá az esély hogy addigra kinyíljon minden MAGYAR szeme? Szerintem jelenleg totál agy mosott birka a Magyarok nagy töbsége.

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:54
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!Azt írtad a kommentdbe,hogy hazaáruló kutyák...Akkor én csak arra lennék kíváncsi,hogy szerinted te nem vagy hazaáruló kutya?Számtalan mindennapi példát tudnék felhozni az életedből ami által te is hazaárulást követsz el.Pl:Bemész e tescoba és a 139 forintos lengyel vagy más nemzetiségű tejet veszed meg,a drágább magyar tej helyett.ez az állításom más termékek is vonatkozik,úgyhogy te is csak egy "hazaáruló kutya" vagy,hiszen csak bele kell gondolni,hogy milyen hátrányokat,károkat okozol a hőn szeretett hazádnak azáltal,hogy import termékeket vásárolsz.

Na akkor ki is a hazaáruló?

Még egy apró megjegyzést írnék:

A "hazaáruló kutya" sokkal okosabb "állat",mint egy szájhős,"MAGYAR" szamár...

2012. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 Bajtárs ***** válasza:
84%

"Magyar létére nem a Jobbikra teszi a voksát az egy haza áruló kutya."


Ez a Jobbik szelleme. Aki nem ért egyet a "nemzeti érzelműekkel", az vagy zsidó/cigány, vagy áruló. Épp ezért nem fog nyerni a kis pártod. Vedd le a Nagymagyarországos pólódat és rakd a szennyesbe végre. Amíg megy a mosógép olvass el egy neked való ifjúsági regényt, vagy tanulj a holnapi történelemdolgozatodra. Remélem ha a Jobbik hatalomra kerül és hadat üzen a fél világnak a te szakaszod fog az első sorban rohanni, utána meg mondhatod a magadét hős barátom! Áruló kutya... Hmpf... Aztán ti vagytok híresek a magyar szeretetetekről meg a testvériségről.

2012. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 bumbi02 ***** válasza:
77%

Az a baj hogy a Jobbikosok 80%a így gondolkozik. azért mert ezzel a "magyarkodással" és demagóg szöveggel a butábbik réteget lehet megvezetni (ez nem személyeskedés, ez tény.. elenyésző az értelmiségi aki Jobbikos lenne, persze azért van.)



De kérdező megtisztelnél ha személyeskedés helyett írnál valamicske kis tényecskét is hogy miért is lennék hazaáruló, ha nem a Jobbikra szavazok, illetve hogy mennyivel jobb a Jobbik mint a többi...

2012. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 bumbi02 ***** válasza:
87%

Nem vastag pénztárcával kellene Budapestről,meg Kaposvárról lejáratnod egyfolytában a jobbik-ot,mert már egy jó ideje ezt teszed,mint egy megszállott!Ezért is jó pénzt kapsz valahonnan,hogy nap mint nap ócsárold őket?Egyébként jó páran írtak neked 10 érvet az említett kérdésedre,de persze a kérdés is provokálás volt,mert egyet nem fogadtál el!Te tudsz bármely pártra 10 jó érvet fel sorolni?



Itt is megint a személyeskedés..

1. Nincs tömve a pénztárcám, én örülnék a legjobban neki ha így lenne.

2. Nem emlékszem arra hogy valaki 10 épkézláb érvet hozott volna fel (de ha ide másolod, vagy üzenetben elküldöd elolvasom, lehet csak átsiklott felette a tekintetem)

3. Attól hogy én kaposvári, vagy budapesti vagyok, a Jobbik ugyanúgy demagóg marad, és ugyanúgy a többi párthoz hasonló marad.

2012. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
67%

Nem szeretnék túlságosan belemerülni a kettőtök vitájába, de azért hozzászólok. Azt gondolom hogy a Jobbik semmivel sem rosszabb demagógia szintjén mint a többi párt. Csak a célcsoport és csúnya szóval a körítés más. Az egyik a cigányokkal, zsidókkal, EU-val, felvásárlással gyarmatosítással, hazaszeretettel, hogy úgy mondjam kampányol, a másik a(legalábbis szavakban) szabadságharcol a gyarmatosítás ellen, mindenféle fasisztaveszélyt emleget, megmentőként tünteti fel magát aki kimentette az országot a gazdasági csődhelyzetből, néha "hazafikodik" kicsit de inkább csak szavakban, a harmadik védelmezi a szegény szerencsétlen kisebbségeket a fasiszta magyarok ellen, az egyik kommunistázik, a másik nácizik . Megvan mindnek a saját kis fegyvertára. Megy a sárdobálás egymásra, versenyeznek ki tudja a másikat korruptabbnak mutatni(nem mintha nem volnának azok), kiről mit lehet előszedni. Lásd választási kampány 2010...


Az értelmiségről pedig, lehet hogy az idősebb réteg az értelmiségiek közül nagyobb számban van jelen a többi pártba mint a Jobbikban de az bizonyos, hogy jóval nagyobb a támogatottságuk a fiatal értelmiségi rétegben.

Az is igaz hogy a Jobbikosok között is rengeteg ostoba van, de ugyanez a réteg a többi pártánál is megfigyelhető.

Sőt semmivel nincs több ezen elemekből a Jobbikban.

2012. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Akik ti itt lemondtok engem és a Jobbikot, semmi gond amennyiben nem vagytok magyarok, mert ha azok vagytok akkor nagyobb a baj mint gondoltam:S Csak annyit kívánok hogy valamelyik család tagotok essen áldozatul a cigány bűnőzésnek és akkor hátha el gondolkodtok majd egy kicsit.
2012. márc. 21. 22:08
 17/48 anonim ***** válasza:
11%
amúgy meg miért a jobbikosok az agy mosottak amikor ti egyből elhisztek mindent amit a tv-ben láttok?
2012. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 bumbi02 ***** válasza:
88%

Nem hiszek el mindent amit tv-ben hallok... elolvasom általában a jobb és baloldali médiumot is, plusz a saját véleményem kialakul a dologról.



De mikor egy-egy Jobbikos próbálja nekem beadni hogy agymosott vagyok mert.. és itt előhúzza azt a dumát amit már 10en lenyomtak előtte nekem.. akkor gyanús hogy nekik ezt beültették a fejükbe valamelyik szélsőjobb portálon.. Tehát akkor kik az agymosottak? Az is agymosás ha nemzeti színre mossák az agyat.. Nem csak az mikor az Rtl mossa...

2012. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Ne törődj velük barátom, ők amennyiben magyarok akkor már menthetetlenek az agymosás meg tette hatását.
2012. márc. 21. 22:19
 20/48 A kérdező kommentje:
És neked hol mosódott ki az agyad ennyire?
2012. márc. 21. 22:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!