Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyi rá az...

Szerintetek mennyi rá az esély, hogy 2014 -ben nyerjen a Jobbik? Mennyi rá az esély hogy addigra kinyíljon minden MAGYAR szeme? Szerintem jelenleg totál agy mosott birka a Magyarok nagy töbsége.

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:54
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Bumbi te tudsz olvasni is haha nem is gondoltam volna azt hittem csak írni tudsz xd.
2012. márc. 21. 22:22
 22/48 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
86%

Hiába szimpatizálok a Jobbikkal, az is csak egy párt. Megvannak a hibái is. Alapvetően kritikus vagyok a pártoskodással és a demokráciával szemben.


De az a tapasztalatom a jobbos körökben, hogy hajlamosak vagyunk mindenkinél okosabbnak képzelni magunkat, és a legkisebb nézeteltérésen is összekapni. Az meg már hogy véletlenül egy más véleményen lévő embert is meghallgassanak az sokaknál nem opció, sőt akkor az a valaki már zsidó lesz vagy hazaáruló vagy épp nem magyar.

Ezen kéne sokaknak változtatni a köreinkben is. Persze tisztelet a kivételnek.

2012. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 Bajtárs ***** válasza:
46%

Előző üzenetem:"Aki nem ért egyet a "nemzeti érzelműekkel", az vagy zsidó/cigány, vagy áruló."

Te aranyos privát üzeneted: Húzz a p*csába zs*dó gyerek ne kotyynyeleskdj itt.

Nahááát. Köszönöm az alternatívát, bár én a cigányost vártam. Egyéb eredeti ötlet? Amúgy ja, igazad van. Magyarországon senki nem magyar csak te. Hát ezt besz*ptad... Szerintem simán beléphetsz a Gárdába 12 évesen is, elvégre ott vannak a jó vérmagyarok.

Hál' Isten még nem tudsz szavazni!

Előbb gyilkolja meg családodat 12 szexéhes kancigány és metél körül 3 zsidó rabbi mielőtt a jobbikod hatalomra kerülne. Remélem apádéktól azért kapsz két nagy büdös pofont ha észreveszik, hogy ilyen későn fönt vagy és miket írsz.


Megjegyzés: Szerintem te a kurucinfoval kevered az oldalt.

2012. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 bumbi02 ***** válasza:
76%

Kérdező hány éves vagy? elég lapos poénok, én érveltem, te személyeskedsz tovább... Ezzel a jobboldalt járatod le...


Vannak értelmes jobboldali haverjaim, ismerőseim.. Csak ti - és a hasonló színvonalúak - akik nem vagytok képesek elfogadni mások véleményét lejáratjátok a jobboldalt.. És mindig nektek a leghangosabb a hangotok, akiknek épphogy csendben kéne kushadni mert sokszor lövésetek nincs a témához.

2012. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%

"Kérdező hány éves vagy? elég lapos poénok, én érveltem, te személyeskedsz tovább... Ezzel a jobboldalt járatod le..."


Nem, ezzel csak magát járatja le. Egyébként nem lehet több 15-nél, de lehet sokat mondtam.

Ha pedig csak az a magyar aki a jobbikra szavaz akkor a nagy többség nem magyar? És te beszélsz agymosásról..

2012. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező,köszönöm a "szép" üzenetet amit küldtél!

Utólagos engedelmeddel beírom ide is,hogy a többi válaszoló is gyönyörködhessen kimagasló intelligenciádban.

Így szól az üzenet:

Az üzenet küldője:

300

Az elküldés időpontja:

ma 22:10

"Választásról volt szó te barom hülye cigány vagy zsidó ha magyar vagy na akkor tényleg szégyeld el magad hogy ennyire barom vagy"

Ejnye-bejnye kérdező,hát szabad ilyeneket írni?

Talán fájt az igazság,hogy lehazaárulóztalak?Látod,látod,még sem írtam olyan butaságot.Ugye jól tudtam,hogy gyengepontod és fájni fog...?!

Ejj,ejj,Te kis buta...Ha nem tűnt volna fel,én végig intelligensen kezeltelek,próbáltalak egyenrangú partnerként tekinteni ebben a témában téged,de látom,neked a normális kommunikáció nem megy.Erről a gyönyörű üzeneted is árulkodik,amit olyan stílusban írtál,mint amilyen irányzatot a buszmegállóban szotyi héjat köpködő,telefonról cigányzenét bömböltető "ifjúság" képvisel.Megkérnélek,amennyiben szándékozol nekem a közeljövőben üzenetet írni,azt normális hangnembem,illedelmesen és főként tagolva legyél szíves kivitelezni.Köszönöm.

Fné

U.i.:Egy jó tanács:Ne foglalkoztasson még a 2014-es választások,mert arra még nem töltöd be a nagykorúságot,így nem szavazhatsz...

Szép álmokat!

2012. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%

bumbi02



Itt a válasz amit anno a kérdésedre kaptál és persze ez sem tetszett!



1.Megszűnne a munkanélküliség.

2.Helyreállna a közbiztonság.

3.El tudnád adni a termékeid. (magyar termék védelme program)

4.Megszűnne a közvagyon az adófizetők pénzének herdálása.

5.Mindenki számára biztos megélhetés lenne. (Nem úgy mennél reggel dolgozni, hogy ma is kirúghatnak)

6.Jelentősen csökkenne hazánk kizsákmányolása, amit az átlagember is érezne.

7.Csökkenne az államadósság.

8.Erősödne a nemzeti valuta.

9.Jelentősen emelkednének a munkabérek.

10.A munkavállalók jogainak védelme előtérbe kerülne.



De te még mindig nem adtál 10 érvet a többi párt mellett,mert ugyebár úgy lenne igazságos,ha az egyik mellett 10 kell,a másik mellett is keljen!Viszont te mint elfogult és megrögzött jobbik ellenes,ugysem fogsz egy érvet sem elfogadni!

2012. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 bumbi02 ***** válasza:
90%

Nem vagyok egyik párt mellett se elfogult.. Nem érzem hogy így nekem kellene gyűjtenem akármelyik párt mellett érveket.. Mindegyik ellen tudnék mondani, hiszen politikus mind, nem különbbek egymástól, csak van aki ezt van aki azt akarja eladni neked. Üzlet.



Ezekről a pontokról pedig ott is megmondtam hogy ezek vágyálmok. De pl az hogy mivel védenék a magyar termékeket, mit kezdenénk ha pár multi kimenne, mit kezdenénk EU nélkül , hogyan csökkentenénk az adósságunkat azt senki se tudja megmondani.. Csak ennyit hogy a Jobbik azt mondta hogy ezeket akarja csinálni... Úúúú akkor biztos ő a jó. Ezek egyszerűen célok. Semmilyen félkonkrét, vagy konkrét elképzelést nem írtatok.. Én is írok ilyeneket h növelem 20 ezer milliárd forinttal a GDP-t jövőre, és hitelt adok az IMF-nek.. megválasztotok? (a hogyan ne érdekeljen, itt se érdekelt)

2012. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

23:50!


Ezek a pontok - már bocsánat, de - annyira általánosak, és annyira demagógok, hogy ugyanúgy megtalálod a Fidesz és az MSZP programjában is. Senki nem kampányolt azzal, hogy pl. rontjuk a gazdaságot, kizsákmányoljuk a magyarokat, növeljük a bűnözést, stb… A célok ugyanazok minden pártnál, csak az ezek elérésére tervezett utakban különböznek. És itt van a kutya elásva – egyik párt programja sincs kidolgozva rendesen (úgy értem, hogy számadatokkal, hatástanulmányokkal alátámasztva), de a Jobbiknak van egy pár olyan meredek (stílusosan mondva unorthodox) ötlete, ami szembe megy teljes Európával. És bizony, elgondolkozik az ember, ha mindenki szembe jön vele az autópályán, akkor ki is megy rossz irányba.


Eltörölni az adósságot? Nézd meg Argentínát, hogy áll most az államcsődje után, súlyos problémái vannak a kifizetésekkel. Mindenkinek lenne munkája? Mintha ez a szocializmusban se működött volna. Erősödne a nemzeti valuta? Mintha azt nem a nemzetközi helyzet határozná meg, és nem menne pont egyenesen szembe az államcsőd hatásaival. Jelentősen emelkednének a bérek? És miből termeled ki a fizetéseket? Mintha nem lehetne hallani, hogy mennyi cég szenved attól, mert meg kellett növelnie a béreket, mert „senki nem jár rosszul” az adóváltozásokkal.


Szóval szépek ezek a gondolatok, de amíg nem látom azt, hogy ezek az „unorthodox” megoldások mivel járnak, addig csak azt hiszem el, hogy jobban „elkurnák” az ország helyzetét.

2012. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mennyi az esélye a Jobbiknak 2014-ben, én csak egy hsz-re szeretnék reagálni: erdélyi vagyok, de nem kértem magyar állampolgárságot, tehát szavazati jogom sem lesz. Viszont ha lenne, akkor biztos nem a fideszre szavaznék, mert ami hozzám eljutott a fidesz ténykedését illetően az nem más, mint az, hogy a fidesz egy személyes érdekvédelmi keret egyeseknek. Undorító módon egyet mondanak és mást csinálnak - mintha csak itteni politikusok lennének.

Mszp-re sem szavaznék, tehát alternatíva sok nem maradt: lmp vagy jobbik, és a kettő közül nekem a jobbik a szimpatikusabb (nem akarom részletezni miért, de az elveit alkalmazva minden bizonnyal nálunk si megoldódna egy probléma).

Viszont azt sem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy az itteni idősebb korosztály, aki foggal-körömmel ragaszkodik a magyar állampolgársághoz, az valóban nagyrészt fidesz-szavazó, hiszen ők adták meg a magyar állampolgárság lehetőségét. Anyósommal pl. rendes háborúban álltunk emiatt, hogy ő állandóan arra akart rávenni, hogy kérjük a magyar állampolgárságot, és nem értette meg, hogy nekem nem kell, akkor hogy legalább a férjem kérje. Mondtam, tőlem kérheti, nem én beszélem le róla, de a férjem is így vélekedik a dologról, és ne ő akarja már eldönteni, hogy mi kell a felnőtt fiának és menyének :).

A személyes véleményem az, hogy határon túli magyaroknak sok beleszólásuk nem kéne legyen a magyar belpolitikába, nem kellene nekünk szavazati jogot adni az állampolgárság mellé. Remélem, ezt valahogy sikerül megakadályozni...

Mindenképp, erősen ajánlom az lmp-nek és jobbiknak is, hogy Erdélyben is kampányoljon 2014-ben. Mszp itt totálisan esélytelen.

2012. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!