Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyi rá az...

Szerintetek mennyi rá az esély, hogy 2014 -ben nyerjen a Jobbik? Mennyi rá az esély hogy addigra kinyíljon minden MAGYAR szeme? Szerintem jelenleg totál agy mosott birka a Magyarok nagy töbsége.

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:54
1 2 3 4 5
 41/48 Valaki0702 ***** válasza:
Kolopele én így tudom, hogy nem a Fidesz ellen szóltam hanem az MSZP ellen és a JOBBIK mellett le lehet engem 0% én az igazat írtam ha ti meg nem úgy gondoljátok akkor ez van. Amúgy meg ez az agy mosott birka mese már kicsit unalmas szóval szerintem álljál le vele 1 éve ezt hajtogatják a fideszesek bár a legtöbb már abba hagyta SZERENCSÉRE mert ez csak önmagatok lejáratása.
2012. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Valaki0702 ***** válasza:
0%
Kulturáltan egyébként lehet minden mellett szavazni még Hitler és Mao mellett is de az MSZP mellett NEM. Amellett a párt mellett ami 2x b@szta el nem egyszer hanem 2x!!! És még mi előtt jönne, hogy én azt állítom, hogy zsidó a fidesz meg az MSZP , NEM, és még mi előtt az jönne, hogy zsidó gyüllőlő fasiszta vagyok nem vagyok az.
2012. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
A válasz nem neked szólt hanem a kérdezőnek, egyébként tőlem még soha nem olvashattál ilyen beszólásokat.
2012. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Nem sok. Ahhoz nagyot kéne változnia a pártnak és a politikájának addigra.


Jobbik most egy regionális párt, ott erős ahol nagy az etnikai feszültség, főleg Kelet-Magyarországon. Ezekkel az alapokkal könnyű stabil tényezőnek maradni de nagyon nehéz nyerni.

2012. ápr. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Ne is haragudj, de te nagyon szűk látókörű vagy és könnyen befolyásolható. A szélsőségekkel soha nem megyünk semmire max arra, hogy megforduljunk és visszafelé menjünk. Radikális változás nem szabad, hogy legyen, mert az más hatalmi érdek figyelmét is felkelti és "kiborul a bili".

Mivel sok ember nem szűk látókörű, ezért 2014-ben az esély arra, hogy nyerjen 5-12%.

2012. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
de szemét vagyok, hogy megveszem az olcsóbb és JOBB MINŐSÉGŰ LENGYEL tejet....majd, ha a magyar paraszt nem vizezi fel és olcsóbban adja, akkor nyekegjetek itt vadbarmok.ja és ha a csodás jobbikotok megemelte a fizetésünket vagy esetleg felajánlja a közösbe az ep képviselők többmillás gázsiját...
2012. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

„1.Megszűnne a munkanélküliség. 

2.Helyreállna a közbiztonság. 

3.El tudnád adni a termékeid. (magyar termék védelme program) 

4.Megszűnne a közvagyon az adófizetők pénzének herdálása. 

5.Mindenki számára biztos megélhetés lenne. (Nem úgy mennél reggel dolgozni, hogy ma is kirúghatnak) 

6.Jelentősen csökkenne hazánk kizsákmányolása, amit az átlagember is érezne. 

7.Csökkenne az államadósság. 

8.Erősödne a nemzeti valuta. 

9.Jelentősen emelkednének a munkabérek. 

10.A munkavállalók jogainak védelme előtérbe kerülne. „


jah tudjuk, a jobbik csodát tesz, mint Óz a Nagy Varázslóóóóóóó :D

nah ezért sem szavazok a jobbikra, egész programjuk egy gyermeteg álmodozás...


a kérdezőnek eleve a magyar helyesírást kéne megtanulni, mert mi lesz így a rovásírással, ha a jobbik hatalomra jut ??? :D


„Az optimista a fényt látja az alagút végen. A pesszimista a sötétséget. A realista a közeledő vonatot. A mozdonyvezető pedig a három hülyét a síneken...! :)”

2012. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Simicska Jobbika ne nyerjen soha! Örülök a FIDESZ győzelmének! Éljen a 2/3-os többség!
2018. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!