Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondjátok azt, hogy a...

Miért mondjátok azt, hogy a Jobbik fajelitélő?

Figyelt kérdés

Van egy kis vakítás abban, amit azok gondolnak, akik ezt állítják. Az hogy milyen okból, lényegtelen, de a jobbik egyik képviselője "Morvai Krisztina" folyamatosan járta az országot, büncselekményekre reagálva.


Most hülyithetnélek titeket én is, de nézzétek meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=Db-ZmhOgtR8&feature=player_em..


Szinte ugyanilyen városban élek már, lopnak csalnak, összevernek valakit a rendőr meg még végig is nézi ha kell.


És mint tudjuk sok roma teszi ezt. Magyar is van, de azokba is a roma környezet váltotta ezt ki. Az meg hogy ők ilyenek, a rossz neveléstől van. Ami csak úgy kezdődik, hogy "elélegetünk segélyekből".


Perpill én nem szeretnék attól rettegni, hogy kilopjanak/összeverjenek, vagy valamelyik hozzámtartozó személyt. Szeretnék közbiztonságot.


De a mostani parlamenti pártok közül egy se tesz ellene! NEM! A fidesz igért fűt-fát, ha megvan még az a kis fizetetek, azon is rajta van a közbiztonság. Inkább támogatja ő is a romákat! Mert orbán is félig meddig az!


Vannak roma ismeröseim, akikre a bankszámlámat is rábiznám, mert normális nevelést kaptak. De őket nem is soroljuk ide. 13 évesen a 2. gyerekét szüli a roma csaj, csak azért, hogy kapja a családit. Itt nálunk legalábbis.


És igen azért rossz a jobbik, mert valaki végre ennek ellent akar vetni? Ha csak beszélnek ők is (amit kétlek), akkor max belölük is megundorodom. De mi az már, hogy az adminisztrácíó miatt nem nyomoznak? Te jó isten, ez olyan mintha a parlamentbe úgy járnék be, hogy bevagyok rúgva.


És igen, ha azt mondják hogy "cigányok" az jut eszembe aki lop csal hazudik, aki nem, azokat nem is nézem "cigányoknak".



2012. júl. 29. 02:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Azért mondják mert nem akarja ez a párt tovább támogatni a mihaszna sittes sokgyerekes ingyenélő kisebbségeket. És akkor már rasszisták.. Érted!
2012. júl. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Pedig nekünk Jobbikosoknak legalabb is nekem nincs bajom az olyan szlovakokkal vagy romanokkal akik rendesek es szeretik a magyarokat.Mi csak az ilyen antimagyarista romanokat,szlovakokat utaljuk !! Es a ciganyok meg mar tul sokan vannak...Nem lenne kifogasom,hogy ha az orszagnak az 1% cigany lenne de mivel,hogy az orszagnak több mint 10% cigany ezert vagy elkell menniük mashova vagy kemenyen kell cselekednünk.Szoval nem az összes Jobbikos rasszista.
2012. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Sosem mondtam ilyet.
2012. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Semmi vakítás nincs abban, mert a Jobbik tényleg rasszista. Itt van például a cigánybűnözés, 2010-ben csak ezzel tudtak kampányolni, a sok náci erre ugrott is, mint véreb a húscafatra. Na de miért csak cigánybűnözés, miért nem normál bűnözés? Bankrablók, bolti rablók is vannak, szép számmal közöttük magyarok is. Ha valamit ennyire kidomborítanak a cigányokra, az igenis rasszista, ezt hiába maszatoljátok. Meg szép ez a "nem mindegyik egyforma" duma, de amikor a jobbik a cigányokról, zsidókról, "b*zikról", etc. beszél, eszükben sincs árnyalni a képet, akkor egy az egyben minden kisebbségit gyűlölnek, kivétel nélkül. Ugyanilyen példa a vérvádas hülyeségük is, meg még egy csomó.


"Magyar is van, de azokba is a roma környezet váltotta ezt ki."

Erről valami konkrét forrás, szociológia tanulmány?


"De a mostani parlamenti pártok közül egy se tesz ellene!"


Ezek szerint a Jobbik sem tesz ellene.


"Ha csak beszélnek ők is (amit kétlek), akkor max belölük is megundorodom."

Fent montad, hogy egyik parlamenti párt sem tesz semmit. És igen, bármennyire kiábrándító, a Jobbik is csak beszél róla.

2012. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hogy tegyen a jobbik ellene, mikor a legtöbb városban fideszes képviselő van?


Ahol meg jobbikos, ott tesznek ellene, nézz videót, és észreveszed magad is. Mellesleg a rendőrfökapitány se azt fogja tenni, amit a jobbik mond, csak azt amit orbán böfög.

2012. júl. 29. 13:45
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
11:46 os, "miért is cigánybűnözés"???? Hát nem tudom hogy te mennyire vagy tájékozott, vagy épp mennyire nézted a bűnözési statisztikákat, de amíg a magyarokból 20-ből 1 bűnözik addig a cigányok több mint fele. A börtönök fele cigányokkal van megtömve, pedig a lakosság 10%-át adják. NA EZÉRT lehet cigány-bűnözésről beszélni.
2012. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Én azt gondolom, hogy a mostani magyarországi helyzetre talán a jobbik találhatna egyedül megoldást. Nem gondolnám, hogy fajelítélôk pusztán elegük van abból -mint sokunknak-, hogy égre földre szaporodnak és bûnöznek. Nyilván a magyarok között is van bûnözô és a cigányok között is tisztességesen élô. Szerintem a jobbik nem kötne bele pl az egyik rokonunk élettársába aki 30 fölött szülte az elsô és egyetlen gyerekét, 8 hónapos terhesen is bejárt a munkahelyére egy nyomdába dolgozni 2 mûszakba, adót fizet és tisztességesen neveli az egy ezek fiát.
2012. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Elnézést az ezek helyett egy-et szerettem volna írni csak a tablet nem szerette volna.

Szóval: egy szem fiát -lett volna a vége.

2012. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

mint irtam vannak cigány barátaim. Mivel azok között élek, és egyrészük is jobbikos, mert utálja azt, hogy ilyenek a fajtársai.


Szóval aki nem követett el bűnt, annak kára nincs a jobbikból, de aki igen, annak van joga rettegni, és más pártra szavazni, majd imádkozni, hogy ne ő kerüljön parlamentbe.


Ez a nagy helyzet. Mert mindenki aki szidja, szerintem követett már el valami "bünözést".

2012. júl. 29. 22:23
 10/27 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék egy normális kérdést olvasni ezen az oldalon!


A Jobbik = Gárdisták, akik cigányoznak, zsidóznak és a többi... Olvasgasd a kurucinfót arról mindent megtudsz, amit szeretnél...

2012. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!