Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lesz választás...

Állampolgár kérdése:

Szerintetek lesz választás 2014 -ben? Esetleg elmarad érdeklődés hiányában? Komolyan kérdezem, mert én kételkedem.

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Lesz választás.Elmész az országból vagy maradsz.
2012. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy választás érdeklődés hiányában elmarad. Ekkor szokott érvénytelen és/vagy eredménytelen lenni. Mivel nagyon úgy tűnik, hogy regisztrálni kell majd, akkor sem lesz majd érvénytelen, ha csak néhányan mennek el regisztrálni és szavazni.
2012. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Az elsőnek írom, hogy igen erre gondoltam. Ez egy nehéz döntés, de én ide születtem, itt a családom, ez az én országom! Nem akarok magyarkodni, módomban áll segíteni a velem egy közösségben élő embereken, teszem is, annak ellenére, hogy ellehetetlenítették a vállalkozásaimat a "nagyok". De, alkalmazott, barát, idegen emberek mellém álltak,(ilyenre születésem óta nem emlékszem) most éreztem először, hogy van értelme. Együtt nagyok vagyunk.

Kívánom mindenkinek, hogy tudja meg milyen jó érzés ez.

Én bízom benne, hogy jó irányba fognak változni a dolgok. Azt vettem észre, hogy egyre többen elkezdtünk segíteni egymáson, legalábbis körülöttem ez van.


A másodikra pedig, nem akarom jellemezni senki működését, pártatlan vagyok, de, ha az állam értünk ügyeskedik, akkor legyen úgy... :) Szerintem, ez csak az én szerény kis véleményem, hogy "velünk" nem szívesen vesznének össze.

2012. szept. 26. 07:45
 4/27 Sz1u ***** válasza:
Juszt is fogom magam regisztráltatni!!!
2012. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én is ha muszáj, még az ismerőseimet is el kísérgetem, rábeszélem, de remélem megjön ajózan esze a mostani vezetésnek és az itthon élőknek nem kell regisztrálni. Különben mi a bánatnak volt tavaly "Népszámlálás"? Meg vagyunk számlálva, van személyink, Lakcímkártyánk, Adókártyánk miért kellene regisztrálni? Túlságosan kilógna alóláb, hogy csalásra készülnek és minél jobban akadályozzák, nehezítik, annál többen mennek regisztrálni, (ha muszály)
2012. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
16%
Biztos, hogy lesz választás! A regisztráción nem kell kiakadni, számos nagy "népesebb országban" így van. A jelenlegi vezetésen nem kell kiakadni, mert most elsődlegesen az elúlt 8 év országellenes tetteit, + sikkasztásait + lopásait szívjuk, ezért kell a költségvetés lyukait betömögetni. Isten ments, hogy visszaáramoljon ez az országáruló szemét banda.
2012. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 tomy88trance ***** válasza:
29%
Nem választás lesz,hanem puccs,ha a zsidesz nem mondd le és adja át az irányítást a Jobbiknak, szerintem nem kellenem megvárniuk 2014-et, ha már két év alatt ennyit ártottak mi lesz 2014ig? :/
2012. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 tomy88trance ***** válasza:

Kedves Edit!


Itt nem csak 8 évről van szó,hanem többről, a zsidesz is ugyanolyan mint hazaáruló társa az MSZP :/

2012. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 F.Bandi válasza:

Kedves Bódi Edit, és a többi egyoldalúan tájékozott szavazópolgártárs!

Sajnos igaz talán, hogy a két évvel ezelőtti 8 évben rengeteg pénz folyt el kölönböző kormányhoz közelálló cégek személyekhez, de ezeket a szokszázmilliós visszaéléseket mondjuk talicskához lehetne hasonlítani. A mostani sokmilliárdos, egy esetben meg 3 trillió forintos (3.000.000.000.000 forintos) visszaélést meg inkább egy billenőkocsi flottához tudnám hasonlítani, arról meg inkább nem is beszélnék, amit a külkapcsolatainkal művelnek 2 éve. Szóval én megvetem az előző kormányt is a bűnei miatt, de egyértelmű, hogy a legnagyobb bűnük a mostani kormány... Szóval nehéz okosnak lenni, hogy mi legyen 2014-ben, de az világos, hogy az öncélú harácsolásnak gátat kell szabni. Egy hazafi nem mocskolja be az ország becsületét egy baltás gyilkos elengedésével pl, de naphosszat lehetne sorolni.

2012. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 rostas martin ***** válasza:
SZerintem aki teheti meg addig menyen el az orszagbol amig teheti!!
2012. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!