Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet megbuktatni a...

Hogy lehet megbuktatni a mostani kormányt a 2014-es választáson?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 10:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%

Lehet kegyetlenül hangzik de kimondom.


A magyarok azt várják el hogy az legyen ami szocializmusba volt.


Ingyen oktatás ingyen egészségügy. Ez nem tartható mindennek van ára. Egy állam nem szociális intézmény hanem egy olyan intézmény ahol te döntesz mindenről. Ne várjatok el semmit államtól.

2012. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

"Ingyen oktatás ingyen egészségügy. Ez nem tartható mindennek van ára"


Ebben tökéletesen igazad van, mégis van kis hazánkban egy elég vastag réteg, akiket minden kormány eltartat velünk. És nem a nyugdíjasokra gondolok, mielőtt még nekem esne bárki is.

2012. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem azt várom, hogy mindent alám tegyenek. De, ha fizetni kell iskoláért akkor olyan fizetések legyenek amiből telik rá.
2012. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez is tény.... Én is szeretnék jó fizetést.
2012. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem hiszem, hogy az elvárásokkal van a baj. A legtöbb ember azzal is megelégedne, ha normális fizetést kapnának és az árak is igazodnának hozzá, ill., ha a befizetett adó tényleg arra menne amire befizették, nem pedig lenyúlná a kormány. Ha meg fizetünk TB-t akkor hagy várja már el az ember, hogy ingyen legyen az egészségügy.

Vagy akkor legyen fizetős, de akkor magánkórházak legyenek és ne kelljen TB-t fizetni.

2012. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
*hadd
2012. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Elmész szavazni, és nem a Fideszre szavazol.
2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jobban jártunk volna vizit meg doboz díjjal meg esetleg gyurcsány fizetős oktatásával. Bár ezt csak én mondom.
2012. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ezt a kormányt megbuktatni mert már megbukott. 2014-ben aki azt szeretné hogy értelmes okos vezetése legyen Magyarországnak anak egy dolga van, Bajnaira szavazni beállni mögé és kitartóan támogatni. Én bízok benne. Bajnai egyértelműen bebizonyította hogy jót akar Magyarországnak nem csak beszél de tesz is ezért. Orbán leszerepelt mehet a levesbe, Orbán után hiába választanánk meg egy ismeretlen jelöltet nemlehet tudni hogy alkamas lenne e a feladatra ide egy kipróbált ember kell aki már bizonyított.
2012. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

19-es te hol élsz? :) Jó sok pénzért szavaznék rá, és az összegből azonnal költöznék külföldre :). Ilyen töketlen és beteges vezetőt akarsz (megint)?


100 évente megérdemlünk egy jó vezetőt. A lejárt lemezeket hagyjuk az antikváriumban!


Jelenleg egyedül népszavazással lehet megbuktatni a mai pártokat, ha egy jobb rendszerre állunk át a parlamenti demokrácia (párt-cég-mutyisztán) helyett.

2012. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!