Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi történne, ha a Magyar...

Mi történne, ha a Magyar Kétfarkú Kutyapárt (MKKP) indulna a 2018-as választásokon, és megnyerné?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccnek szántam, hanem teljesen komolyan kérdeztem...


Szerintem egy hónap alatt a mostani helyzetél 10-szer rosszabb helyzetbe sodornák az országot...


És ugye már 2014-ben is indulni akartak, csak akkor túl későn jegyezték be őket hivatalos politikai pártnak, így elestek az indulás jogától...



2016. szept. 10. 14:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha hatalomra jutnának, szerintem őket is elkapná a gépszíj, a korrupció, és ugyanazt folytatnák, mint a nemes elődjeik (MSZP, Fidesz). Amikor az emberek a hatalom közelébe kerülnek, akkor hajlamosak megváltozni, még pedig a rossz irányba. Ez az egyik legalapvetőbb emberi tulajdonság. Összegezve, nem hiszem hogy a MKKP utópiát építene az országból.
2016. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Éljenek a vírusok jogai!
2016. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

"Amikor az emberek a hatalom közelébe kerülnek, akkor hajlamosak megváltozni, még pedig a rossz irányba. Ez az egyik legalapvetőbb emberi tulajdonság"

Sajnos ez nagyon mély igazság.

Ajánlott szakirodalom: Sütő András Csillag a máglyán

Ha hatalomra jut egy eszme elveszti lendületét, frissességét - és fokozatosan minden ereje a hatalom megtartására megy el.:((

2016. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

nem az a valószínű, hogy megnyeri, sokkal valószinűbb, hogy csak bejut a parlamentbe.

én pl egyelőre erősen ott vagyok, hogy rájuk szavazok, ennél sokkal rosszabb már nem lehet.

BTW az MKKP pártelnöke :) ondta, hogy mit csinálnak, ha bejutnak a parlamentbe:

csinálnak egy nagyon penge korrupcióellenes csapatot, és mivel a bizottságokban bennt ülve olyan dokumentumokhoz jutnak hozzá, mint mások a parlamenten kívülről nem, arra szentelik a mandátumukat, hogy leleplezzék a mocskos korrupt disznókat a parlamentben.

ezt a célt maximálisan támogatni tudom, és még ha közben van 1-2 poén is, az csak jobbá teszi az egészet...

2016. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerinted?!

Soros kutyái most is a muszlim megszállás mellett kampányolnak.

Azonnal átadnák gyurcsánynak vagy valamelyik másik magyargyűlölő rasszistának a hatalmat.

2016. szept. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Valamelyikőtök is elolvasta a kutyák választási programját? Mert ha úgy tett volna, akkor

1. nem pontoztok le, mert a vírusok joga fontos pontja a párt programjának

2. helyén kezelnétek őket, és nem vitáznátok feleslegesen. Ha elindulnak a választáson 2018-ban és ezzel a programmal bejutnak a parlamentbe, az a választók szégyene lenne. Ha csinálnak egy elfogadható programot, az már nem ez a párt lenne.

2016. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Anarchia
2020. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!