Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez esetben le kell ülni a...

Ez esetben le kell ülni a felfüggesztett 1 évet is?

Figyelt kérdés
Ha én sajnos rablás miatt 3 év letöltendő börtönt kaptam jogerősen, meg lopás miatt 1 év 6 hónapot jogerősen, utóbbiból 9 hónapot előzetesben űltem, azaz jó hír, hogy csak 9 hónapra kell börtönbe mennem. Meg 2021 október 19-én lopás miatt 1 év fogházat kaptam 2 évre felfüggesztve jogerősen, ami 2023 október 19-én jár le. Namost itt van egy idén január végi lopás ismeretlen tettes ellen. Ha utóbbiba engem meggyanúsítanának, és ha a végén jogerősen letöltendő szabadságvesztésre ítélne a bíró, akkor -mivel 2021. október 19. és 2023. október 19. közötti elkövetés, így le kéne ülni az 1 év fogházat is?

2022. jún. 7. 19:42
 1/8 Fsms ***** válasza:
96%
Igen.
2022. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
97%
Levike annyit fogsz ülni, hogy a műanyaglakat is rádrohad!
2022. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És mivel bent is csibész leszel, így folyamatosan bent fognak marasztalni.
2022. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levike, téged már nem engednek ki.
2022. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Levikém le.
2022. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó időre elbúcsúzunkntőled levike
2022. jún. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ahogy meggyanúsítanak megyünk a testvéremmel üyvédet keresni.


Mert ezzel, ha meggyanúsítanak, ez csak 1 rendbeli kisebb értékre elkövetett lopás vétség 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő csak.


Ha én elítélt vagyok, de nem jött még behívó és már nincs ellenem eljárás, így nem tudják mihez üzletszerűsíteni, ennél nem áll fent szökés veszély (csak 2 évig büntethető), tehát most ha ezzel meggysnúsítanának itt nem lenne őrízet meg letartóztatás, hanem itt szabadlábon védekezhetnék, mert az előbb leírtak miatt.

2022. jún. 8. 18:45
 8/8 A kérdező kommentje:
És szabadlábon kereshetnénk testvéremmel jó ügyvédet.
2022. jún. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!