Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség azért vitte oda a...

A rendőrség azért vitte oda a két megbilincselt férfit, mert űlés tartása miatt, hogy letartóztatási indítványról döntsön a bíróság?

Figyelt kérdés

Ma mentem a Debreceni Járásbíróságra. Előre szólok, hogy félre ne értsétek, nem csináltam semmi bűncselekményt, csak azért mentem oda, mert még a sátorügybe tavaly jogerősen felfüvgesztettet kaptam, 1 évet 2 évre felfüggesztve és utána nemsokkal küldtek levelet -miszerint 108.566 forint bűnügyi költséget kell megfizetnem-, azonban nem fizettem azóta se, és beadványt vittem a kezelőirodába -miszetint részletet kértem-, hogy adjanak 12 havi résetet.


A lényeg, hogy bent a földszinti tárgyaló elé 2 rendőr vitt két nem a napon barnult honfitársainkat mind a 2 rendőr 1 személyt vitt. Bilincsbe, olyan vezetőzsinoron. És leűltek a tárgyyló elé.


Az érdekelne engem, hogy ez azért történt, mert biztos valam súlyos bűncselekményt követtek el és a bíróság űlést tartott, mert az ügyészség letartóztatási indítványt tett?


Mondjuk nem láttam ott ügyészt csak a két rendőrt meg a két terheltet. Meg ügyvéd is kötelező és rajtuk kivűl senki nem volt ott.


Csak érdekel.



2022. júl. 29. 20:08
 1/9 Fsms ***** válasza:
Levike előkerültél?
2022. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levike téged is kísértek át előzet tárgyalásra, sőt bent is voltál vagy fél évet szóval pontosan tudod.
2022. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a saját dolgoddal törődj és menj szépen dolgozni Levike.
2022. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Dolgozom. Az egyetemen takarító vagyok. Ez van a munka nem szégyen. Más még ennyit sem csinál.


Viszont a feltett kérdésre nem találtam választ.


Nézegettem a police.hu oldalt, nem találtam estig se olyan sajtóhírt, hogy Debrecenbe ma elrendelték volna valakinek, valakiknek a letartóztatását.

2022. júl. 29. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

És aztán? Mit érdekel téged más dolga?


Inkább folytasd a konzultálást a pszichológusoddal munka után.

2022. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Ha valakinek indítványozza az ügyészség a letartóztatását, akkor ma nagyon könnyen osztják, 95 %, hogy el is rendelik, sőt nem az űlésen döntik el, hanem már amikor a nyomozási bíróhoz odaérkezik az ügyészi indítvány, elolvassa és rögtön tudja is, hogy "ezt letartóztatom". El van döntve űlés előtt.
2022. júl. 29. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké
2022. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annó meg hogy kamuztad hogy arra az egyetemre “jársz”. Mostmár tudjuk miérr
2022. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy az a 3 börtönőr, aki úgy megvert egy rabot a pesti "gyűjtő" börtönben, hogy meghalt, tehát kiemelt tárgyi súlyú a bűncselekmény és ugyan letartóztatták a 3 börtönört, de hamar 3 hónap múlva kiengedte a bíróság őket. 3 hónapig voltak bent.


Én meg sz@ros lopásért, ami röhelyesen kisebb összegek, 8 és fél hónapot voltam bent, addig bentvoltam míg előkészítő űlésen az ítélettel szemben fellebbeztünk és a bíró pedig a továbbiakban elrendelte azonnali szabadlábra helyezésem.


2021.május 3-án előzetbe tett a nyomozási bíró 1 hónapra, majd június 3 után 3 hónappal, szeptember 3 után 2 hónappal, november 2 után 2 hónappal hoszabbított meg. A perbíró is fentartotta egyszer, de ő volt aki idén jan. 13 án szabadított.


A nyomozási bírónak hiába könyörögtem beadványokban, fév után űlésen, hogy ne hosszabbítsa meg, nem szökók sehova, soha nem tettem, mégis meghoszabbított.


Ha egy rendőr, vagy börtönőr megöl valakit, pel ez az agyonverés a börtönben, meg az izsáki 2013-as ügy, nekik jobban kedveznek, vagy kiengedig hamar előzetből, vagy kapnak 6 évet mert embert öltek.

2022. júl. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!