Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bilincsöv elöallitasnal?

Bilincsöv elöallitasnal?

Figyelt kérdés

A rendőrség Youtube-oldalan szinte minden elkövetön bilincsrögzitö övet latni vezetőszárral. Törtent valamilyen szigoritas es

a medve minden gyanusitottnal alap vagy egyedi döntes alapjan?



2023. márc. 22. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Előállítani a rendőr állít, a képen még csak nem is rendőrök vannak hanem BV-sek. Az alvilág feje még ezt se tudja megkülönböztetni 😂😂
2023. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Ennek a Dksnak annyi esze van mint egy marék lepkének.
2023. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 DK-s ***** válasza:

#10, 11, és 12-nek:


Elárulom hogy annyira sem tartalak titeket általában, hogy szó szerint értelmezzem a szavaitokat, mert rendszerint ti keveritek a fogalmakat.


#12-nek:


Megjegyzem hogy mér a KÉRDEZŐ is tévesztett kedves tudorka, mert ha annyira értenél hozzá mint ahogy előadod itt magad, akkor nem pofáznál előállításról a link kapcsán, mert az ELŐVEZETÉS.


Id'óta.

2023. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 DK-s ***** válasza:

Ismét #12-nek:


Az idegben amit belém tettél, kicsit összefüggéstelen lett az előző válaszom, ezért kifejtem higgadtabban.


Tehát: Előállításnál BIZTOS hogy nincs sem bilincs-öv, sem vezetőszár, mert az elővezetés leegyszerűsítve az, amikor a rendőr "bevisz".


És a linken nem előállítás látható hanem elővezetés, amikor az érintettet a bíróság, az ügyész, illetőleg a nyomozó hatóság elé állítják, vagy biztosítsák az eljárási cselekményen való megjelenését.



Fogást akarsz rajtam találni? XD


HAJRÁ!

2023. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DK-s ***** válasza:

Ismét #12-nek:


Megint elbaxtam. XD


"mert az elővezetés leegyszerűsítve az," helyett: "mert az előállítás leegyszerűsítve az,"



Sikerült rendesen felbaxnod.

2023. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Fogást találni rajtad? Semmi fogalmad a dolgokról.


1. A válaszodban a második Google keresésen található elővezetés fogalmát másoltad ki, erre egy óvodás is képes. Semmi tudásod nincs csak a Google


Forrás ehhez: [link]


Szó szerint kimásoltad ami ide van írva.


2. A legesleges legnagyobb kreténséged nem az, hogy eddig ötleted se volt, hogy mi az előállítás és az előállításról beszéltél, meg BV-sekről tettel be képet. De ami tökéletes megmutatja, hogy semmilyen jogi tudásod nincs, az az, hogy szerinted itt először előállítás, majd ugye ezt csak miattunk használtad, de igazából itt elővezetés történik.


De itt látszik, fingod sincs róla. A képen nem elővezetés történik hanem átkísérés. Kedves bácsi

Bűnügyi felügyeletben volt, mint a cikk írja:

“ Megszüntette Hagyó Miklós házi őrizetét pénteken”


Na most ha picit tovább olvasod a Google keresésed az segít neked:


“ Ha a terhelt vagy a tanú idézés ellenére nem jelenik meg, és ezt előzetesen, mihelyt az akadály a tudomására jut, haladéktalanul, vagy ha ez már nem lehetséges, az akadály megszűnése után nyomban, alapos okkal nem igazolja, illetőleg az eljárási cselekményről engedély nélkül távozik, elővezetésük rendelhető el.”


Na a kedves bácsi esetében ez nem történt meg, csupán kísérettel KELL mennie a bíróságra. Ezért ilyenkor a parancsnok ír egy átkísérési utasítást( ami leírja a bilincsrögzítő öv használatát) ami alapján a kedves bácsit otthonából a bíróságra átkísérik. Szó sincs elővezetésről.


Elővezetésnél díjat is számítanak fel, amíg ebben az esetben nem.


Látszik, életedben hallottál pár jogi fogalmat a busz megállóban, azokat próbálod használni.


Legalább ne fognád ránk, hogy te miattunk beszéltél előállításról😂😂

2023. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 DK-s ***** válasza:

#16-nak:


Én nem azt mondtam hogy miattatok beszéltem h'lyeségeket!


Én az próbáltam kifejezni hogy annyira sem tartalak titeket, hogy erőltessem az agyam a pontos megfogalmazás érdekében. Én már rég túl vagyok azon, hogy ilyen pitiáner dolgokon fennakadjak. A véleményed, illetve véleményetek pedig a legkevésbé sem érdekel.


Tényleg azt hiszed, hogy a válaszhoz a google kellett?


Elárulom neked hogy csak azért használtam vágólapot, mert a faxom sem fog neked ennyit gépelni!

2023. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DK-s ***** válasza:

Ismét #16-nak:


Egyenesen nevetséges, ahogy a részletek pontos jogi megfogalmazásával akarod bemutatni, hogy mekkora ész vagy.


Aki tényleg ért hozzá, az hibásan megfogalmazott mondatot is pontosan ért, és egyben képes konzekvenciát levonni belőle a másik tudásának milyenségéről. Ezzel próbálkoztál te is, csak túl nagyképű vagy, és ezért a vélemény-alkotáskor a hiúságodat legyezgetted. XD


Nímand.

2023. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Teljesen nulla vagy. Eddig is tudtam de ennél a kérdésnél teljesen megbuktál. Kétszer mondtál mást, és a megoldás egy harmadik. Az alvilági vezér 😂😂😂
2023. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%

BV-sek használják inkább. (Letartóztatotton, jogerős szab. veszt. töltőn.)

Rendőrök (fogdások) ritkábban, bár ott is kezd divatba jönni. (Őrizetbe vétel alatt.)

Nyomozók akkor, ha kiviszik az ügyfelet kihallgatásra és veszélyesebb az átlagnál. (Pl. "szökdösős", agresszív vagy ilyesmi.)

Nem előállítás, hanem szállítás, fogolykísérés.

2023. márc. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!