Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyilkosságra készülne?

Gyilkosságra készülne?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori, de a lényeg, hogy édesanyámnak van egy alkoholista öccse, aki édesanyámat is bántotta már, manapság is kihívja az utcára verekedni, ha nem ért vele egyet, engem is az összes formában bántalmazott, stb. Az egész gyerekkorom másról sem szólt, mint a félelemről miatta, mert sokszor állt ki az utca sarokra késsel a kezében, és ordította, hogy öngyilkos lesz, fenyegetett már meg engem is, stb.


Néhány héttel ezelőtt édesanyámba véletlen belerúgott valamelyik rokonom, és az a beteg vadállat azt mondta, hogy jól mellen kellett volna rúgni amíg él. Minden ok nélkül. Állandóan ittas, józanon sem másabb, ha jól tudom, légpuskával lőttek le egy kacsát a szomszédjával, és elvileg kenyér béléssel macskákat lövöldöztek. Ezeket nem tudom mennyire igaz, de ezt simán elhiszem róla. A 14 éves öcsémmel is erősködött.


Mit tehetnék vele? Nincs nagyon bizonyítékom semmire, mert mindent ésszel csinál.



2023. aug. 3. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kb. 4 hónapja is a szüleim előtt elővett egy kést és elkezdte vagdosni magát, és anyámnak kellett oda kapnia, hogy ne csinálja tovább. Hót' részeg volt. Mi van, ha behülyül?!?

Úgy elegem van ebből a nyomorultból, és a szomszédban lakik, pánikrohamaim vannak miatta.

2023. aug. 3. 20:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség?
2023. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, utólag rájöttem, hogy felesleges volt kiírnom, holnap bemegyek és megkérdezem mit tehetünk.
2023. aug. 3. 21:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Bár annyit megkérdeznék, hogy az ilyen "hallottam egy pletykát" dolgot is mondanom kell? Az a kacsa, macska és 4 hónappal ezelőtti dolog ilyen.
2023. aug. 3. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár az is könnyen lehet, hogy csak én látok bele dolgokat, pl. amikor a melles dolgot mondta. Az tény, hogy régen irtózatosan beteg volt, és mostanában is vannak ilyen szokásai, de felesleges feljelentést nem akarok tenni így utólag belegondolva, mert lehet a 4-esben említettek tényleg csak pletykák, és akkor én ütném meg a bokámat a hamis dolgokkal.
2023. aug. 3. 21:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár utána néztem, és az állatos dolgokkal tudok az állatvédőknek is szólni, akik utána járnak. Bár nincs kacsájuk, és ha jól tudom a környéken sincs senkinek, tehát a légpuskát vinni kéne, amiért gondolom csak megállítják a rendőrök. A macskás sztori igaz lehet, de nem tudom mennyire lehet lőni kenyérbéléssel légpuskával.
2023. aug. 3. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

“ édesanyámba véletlen belerúgott valamelyik rokonom, ”


Miféle népség vagytok ti?!

Jóságos Isten!

2023. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A véletlen belerúgottat úgy értettem, hogy elment mellette és belerúgott a lábába, mert szűk volt a padok között a hely. De lehet rosszul fogalmaztam.
2023. aug. 3. 22:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindegy. Akik ezután adnának választ, azt már nem fogom látni. Beszéltem a családommal, holnap megbeszélünk mindent. Azt is mondták, hogy nem kell mindent elhinnem, tehát gondolom valóban csak pletykák voltak.
2023. aug. 3. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
7-es, ilyen, amikor megismered a valóságot, hogy nem csak a gazdag, jó élet van, valakik szegénységben élnek.
2023. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!