Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyilkosságra készülne?

Gyilkosságra készülne?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori, de a lényeg, hogy édesanyámnak van egy alkoholista öccse, aki édesanyámat is bántotta már, manapság is kihívja az utcára verekedni, ha nem ért vele egyet, engem is az összes formában bántalmazott, stb. Az egész gyerekkorom másról sem szólt, mint a félelemről miatta, mert sokszor állt ki az utca sarokra késsel a kezében, és ordította, hogy öngyilkos lesz, fenyegetett már meg engem is, stb.


Néhány héttel ezelőtt édesanyámba véletlen belerúgott valamelyik rokonom, és az a beteg vadállat azt mondta, hogy jól mellen kellett volna rúgni amíg él. Minden ok nélkül. Állandóan ittas, józanon sem másabb, ha jól tudom, légpuskával lőttek le egy kacsát a szomszédjával, és elvileg kenyér béléssel macskákat lövöldöztek. Ezeket nem tudom mennyire igaz, de ezt simán elhiszem róla. A 14 éves öcsémmel is erősködött.


Mit tehetnék vele? Nincs nagyon bizonyítékom semmire, mert mindent ésszel csinál.



2023. aug. 3. 20:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Frissítés ha valakit érdekel: túlreagáltam a dolgokat.


10: igaz, szegények vagyunk.

2023. aug. 6. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!