Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Polgári diplomával tiszté válás?

Polgári diplomával tiszté válás?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy RSZKI végzettséggel(tiszthelyettes), ha szolgálat közben az ember levelező/esti tagozaton elvégez egy főiskolát, mely diplomát ad, és egy 10 hónapos átképzés után Hadnagy lehet(Tiszt). Igaz ez?

Mindegy, hogy milyen diplomával rendelkezik a hivatásos személy? Illetve, muszáj az RTF-en végeznie ezek közül valamelyiket?


2011. dec. 23. 12:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
"Mi olyan megerőltetőt fogsz csinálni ne haragudj? Van aki 3 műszakban szalag mellett dolgozik 75000-ért pedig neki is van szakmája, na az a gürcölés." .. már nem azért, de szerinted ez is normális hangnem volt? Amúgy csak az igazat írtam le. Mindegy.
2012. jan. 1. 17:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén, csak nézzük a tényeket: első éves hallgató vagy valamelyik rszki-ban...nah enniy elég is....kérdésem: miért nem kérdezed meg az ott dolgozó/tanító tanárokat/rendőröket erről a témáról? végülis annyira benne vagy ebben a témában (már ahogy leírtad, én csak abból következtetek), hogy ilyen még véletlenül se jut az eszedbe? vagy ezt nem értem....én azt hittem rendőröket azért képeznek, hogy éles eszűek legyenek, és pillanatok alatt tudjanak dönteni, de hát te hosszas "gondolkozás" után, sem jutottál el idáig ezel szerint..és vezető akarsz lenni?

na itt kezdődik a probléma

2012. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztem... csak mivel ők még a "régi" rendszerben váltak tiszté, így nem igazán vannak tisztában az "új" rendszerrel.
2012. jan. 13. 20:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Régi rendszer... -.- és akkor most csak lejáratod az egész szervezetet, mert ezzel azt tükrözöd, hogy még véletlenül sincs felkészülne ez az egész "rendőr" bagázs
2012. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!