Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett valaki mit...

Feljelentett valaki mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem csinálam semmi rosszat, tanulok dolgozok, szüleim segitem mert nincs pénzünk. Ma kaptam egy levelet miszerint majd x időpontban, be kell fáradnom vami pest megyei városba, (ahol soha nem jártam ), mivel Pesten élek, be kell mennem a rendőrkaptiáynságára. Többször olvastam el a levelet, mire tudtam értelmezni. Tehát ez már biztos valaki csak ugy feljelenettt, hogy miért fogalmam sincs, mivel semm oylan dolgot csinltam sőt, npjaim legnagyobb részét itthon töltöm, mivel vizsgák előtt vagyok, ÉS be kell fáradnom majd. Majdnem szivinfarktust kaptam, amikor ezt tudtam értelmezni. Elvileg zaklatás miatt jelentett fel valaki, de senkit nem zaklattam, . facebookon volt egy uynakozó lány, akit 3 évevel vagy 4 évvel ezelőtt megismretm chat.hun, ő vele soha nem találkoztam a facebookja mindig is anonim volt, nem ismerem nem találkoztam vele, azts e tudom kicsoda. Facebookon nem volt képe, sohasem, viszont irogatott 2 év után ismerőseimnek, és stb engem letilott. és elkedzett scak uyg rágalmazni, valszeg lehet ő jelentett fel.. És én mit csináljak ez ügyben? Szinte midnen "titkomat" mege gyéb dolgokat is megbeszéltünk anno egymással, egy közösségi oldalon, majd letilott, aztán feloldott, majd én diliztem be és csináltam 666 facebookot. hogy bezséljek vele, aztán ő irt az simerőseimre vagy forditva. De a lényeg soha se ő nem ismer engem és én se őt. Én szerettem volna vele találkozni korábban de én nem mertem, aztán később már igen de akkor már ő nem akart. Egyszóval nem ismerjük egymást, azt hogy ki mit ir facebookon, az még nem jelenti azt hogy oylan is az ember. Ha valaki fenygetei a másikat, és nem haggya békén háborgatja, az már valóban zaklatásnak minősülne, én ezt soha nem csináltam soha nem volt dolgom rendőrséggel sem. és kcisit félek, Nagyon szűkszavu visszahuzdoó vagyok, . Mit tegyek?, Azzal az emberrel nem tudom megbeszélni mivel soha se képről se életben nem láttam őt,, .
2017. jan. 18. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
NA megvolt ma.
2017. jan. 26. 19:38
 12/13 anonim ***** válasza:
És mi volt?
2017. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát egy kedves fiatal férfi volt az aki kihalgatott. Kb félórát kellett várnom, mire fogad, de jo sokáig bezsélgettünk. Mindent elmondtam az a lány jelentett fel, mondtam hogy csak facebookon meg elon tartottuk a kpcsot a vitát is elmondtam, részben a végén megértett engem és nekem is adott igazat. De mivel ugymentem oda hogy gyanusitott, ezért le kellett hogy fotozzanak, ujjlenyomat stb mintha vmi bünöző lennék. kérdztem amugy mivel alá kelett irnom a papirokat amiket ő leirt hogy mint mondtam a kihallgatáson, aztán utána le kell ülnöm, majd a papirokat aláírni, ügyet nem zárták le, nem tudom lesz e birósági ügy ebből ő sem tudta megmondani, de nincs lezárva. Én amikor egy cukrot nem loptam életemből, és stb. gondolkodtam amikor kiléptem a rendőrségi házból, hogy mégis ez egy vicc kategóriába tartozik vagy én vagyok ilyen luzer, hogy egy oylan lánynak akit 4 éve ismerek ő sem ismer személyesen éns em t, nem láttam, sőt még én költöttem rá anno. Szerintem kitüntteést és érdemelnék ez mellé. A legnagyobb luzer Magyarországon. Hogy egy olyan ember jelentett fel, akit még scak ismerni sem ismerek, és azért vesztem vele össze, mert 2 év után látni akartam hogy mégis kivel beszélek. Na de ez már mindegy, aaki kihalgatott nagyon normális fiatal volt, azt mondta hogy még nem lesz lezárva az űgy de nem tudta megmondani hogy ennek mi lesz a vége. De nem kell félnem, viszont nagyon angyon megaálzó volt hogy engem lefotoztak és ujjlenyomat mintha bünöző lennék. NEm hiszem hogy valha is ezt feltudnám dolgozni.
2017. jan. 26. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!