Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg lesz gyermektelenségi...

Tényleg lesz gyermektelenségi adó, vagy csak egy "fellángolás" volt a médiától?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy oldal, ami 25.-én jelent meg.

2010. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor jó ötlet volt, hogy amelyik gyerek nem jár iskolába az ne kapjon gyest."


Az iskolás korú gyerek után egyáltalán nem jár GYES, akár bejár a suliba, akár nem.

Szerintem a családi pótlékra gondolsz. Az tényleg ne járjon az iskolakerülő gyerek után.

2010. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%

16:13-asnak:


"Boross Péter a családi adózás kapcsán korábban azt nyilatkozta a Gazdasági Rádiónak, hogy a gyermeket nevelőknek nyújtott adókedvezményből eredő költségvetési hiányt ellensúlyoztatni kellene a gyermeket nem nevelők gyermeknevelési hozzájárulásával." (a linket a 16:31-es válaszolónál találod.)


A fenti idézet NEM azt jelenti, hogy "adókedvezményt kapnak a többgyermekesek", hanem a "a gyermeket nem nevelők gyermeknevelési hozzájárulása"-ról van szó.


Fentiek alapján mégsem én vagyok a hülye, inkább te.


Pedro

2010. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Na és az mit jelent, hogy "gyermeket nem nevelő"? Azt, hogy nincs gyereke, vagy azt, hogy van, de nem neveli? Ezt most halál komolyan kérdezem.
2010. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
22%

Hehe... Ezt észre sem vettem! De a kérdés jó :-D


pedro

2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
25%
pedro! Remélem tisztában vagy vele, hogya Boross Péter nem parlamenti tag!
2010. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
25%

Igen, tisztában vagyok vele. És Te azzal, hogy ő is segít összehozni az új alkotmányt?


Pedro

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!