Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból valami bajom, ha...

Lehet abból valami bajom, ha orosz zászlóval ellátott pólóban/ruhában/ járok Bp-en, amire egy nagy "Z" betű van rajzolva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 17:36
1 2 3 4
 21/32 NTBS ***** válasza:
52%
Nem.
2022. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%

"...Tudom sztereotípia és az amúgy nem jó, meg nyilván akadnak kivételek, de azért általánosságban elmondható, hogy azok a magyarok, akiket ez kimondottan irritálni fog, azokra nem jellemző, hogy verekedni kezdjenek. Rosszalló tekinteteket, meg beszólogatásokat feltehetően fogsz kapni, de ennyi.


...Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy elég sok ukrán menekült érkezett/érkezik hazánkba és köztük nyilván sokan most is Budapesten vannak, így simán szembe jöhetnek veled az utcán. ...Na most köztük biztos van olyan, aki simán neked esik emiatt. Anélkül, hogy állást foglalnék ebben az egészben: ha ezt a jelképet hordod, azzal azt kommunikálod, hogy az Ukrajna elleni hadjárat szerinted jó dolog ...ezt egy ukrán nem tudja nem atrocitásnak venni. (És ezt úgy mondom, hogy nekem is meg van a véleményem az ukrán kormányról.) Valahol egy hadüzenettel azonosulsz ebben az esetben, tehát kiírtad magadra, hogy "ha olyan ukrán vagy, aki nem akarja megadni magát az orosz csapatoknak, akkor az ellenséged vagyok".


Persze az is kérdés, hogy neked milyen a ...karizmád, hogy úgy mondjam. Ha egy kigyúrt kétajtós szekrény vagy , akkor nyilván kisebb kockázatot vállalsz.


Legrosszabb esetben nyilván rendőrt hívsz, aki neked fog igazat adni, hiszen megtámadtak ...de kérdés megéri-e a rizikó."


Hogyha sértésnek veszi ezt az ukrán, akkor is jogilag nem szabadna támadnia érte.

2022. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
Jogilag semmi hátrány nem érhet.
2022. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
Csaxolók, hogy ukrajnában is vannak oroszok akik Z pólóban vagy éppen orosz zászlós pólóban flangálnak!
2023. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
45%
24: csak éppen ők a front túlsó oldalán vannak...
2023. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
28%

25.

Nem egészen!

2023. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
38%
24: akkor mutass már róluk képet vagy videót, mert szerintem az ilyeneket ott két perc alatt lincselik meg a jelen helyzetben...
2023. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
28%

27.

Aki keres az talál!


Én láttam.


A barátod a Google ;pityuka.

2023. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
68%

Igen.

Kiröhögnek.

jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29: szovjet??
febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!