Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Picit megijedtem ma. Azt...

Picit megijedtem ma. Azt mondták ha az apa lesz a pici gyámja, nekem semmi közöm hozzá, oda viszi ahová akarja, el is veheti tőlem. Mert én csak szülés után töltöm be a 18at, én nem lehetek a gyámja. Ez ténleg így van? Elveheti?

Figyelt kérdés

És ha betöltöttem a 18at, kérelmezni kel hogy közösen legyünk gyámok.

Ne értsetek félre teljesen jó a kapcsolatunk és szó sincs arról hogy szétmegyünk, de ma nagyon megijedtem ahogy ezt elmondták.Valóban így van??

Mert hiába áll stabil lábakon a kapcsolatunk bármi történhet,


2010. okt. 12. 17:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
25%
miért nem anyukád lesz a gyámja? sok 18 év alatti lány inkább ezt választja, épp az általad említett okok miatt.
2010. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pont ma olvastam az apasági nyilatkozatról, és elvileg ha aláírjuk az apaságit, automatikusan ő lesz a gyámja.

Apaságit meg mindketten szeretnénk, mert így kerülhet csak az ő nevére a baba.

2010. okt. 12. 17:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Hány év az ami rizikós?
2010. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2hónap, januárban születik a baba.Áprilisban töltöm a 18at.
2010. okt. 12. 17:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy bár van apasági nyilatkozat(apa nevére kerül a pici). Anyum legyen a gyámja
2010. okt. 12. 17:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Óóó,hát majdcsak nem az a 2 hónap lesz az,amikor szakítotok..vagy úgy áll a széna?
2010. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy attól félsz h azonnal elveszi?

Sztem van erre vmi határozat h hány hós koráig KELL az anyánál maradnia egy ilyen picurka babának,nem hiszem h az apja csak úgy elveheti.

2010. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Teljesen jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást.

Csak mégis bogarat ültetett a fülembe hogy "rajta múlik minden" és minden az ő döntése.

2010. okt. 12. 17:17
 9/15 anonim válasza:
Persze nyugi,ez csak papírforma,az ANYA "ténye"normál esetben a legerősebb.
2010. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Az lehetséges hogy bár van apasági nyilatkozat(apa nevére kerül a pici). Anyum legyen a gyámja


IGEN!

2010. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!