Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Még fiatal vagyok és nem...

Még fiatal vagyok és nem érzem magam a halálomon. Végrendelkezni szeretnék. Meghatározhatom, hogy ki NE legyen ott a temetésemen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 10:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

#8-as válasszal mi is a probléma?


Miért nem lehet megcsinálni?

2023. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Ezt zártkörű temetésnek hívják. A legtöbb temetkezési vállalat foglalkozik ezzel
2023. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

#12


Én is ezt írtam és az idióták lenullázták... :DDD

2023. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, miért nem teljesen tökmindegy, hogy ki van ott a temetéseden és ki nincs. Neked már úgysem számít, a rokonok meg majd eldöntik, hogy kit engednek oda és kit nem.


Mondjuk egy olyan poént elképzelnék, hogy valakit megkérek még életemben, hogy a temetésemre menjen el fekete csuklyás lepelben és kaszával a kezében. :D

2023. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as (meg pár másik) válasszal az a gond, ahogy már többen írták, a temetés van elöbb, a végrendelet felbontása meg késöbb, tehát mire megtudnák, mit is akar a kérdezö, milyen temetést, ki legyen/ne legyen ott, addirra már régen megtörtént úgy, ahogy a család gondolta.
2023. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"#8-as válasszal mi is a probléma?

Miért nem lehet megcsinálni?"


Mert az idöutazás még nincs kitalálva, mire a végrendeletet megnyutják, addigra a halott régen el lett temetve.

2023. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Összevésztél a húgoddal?

Jó kis bosszú lesz :D

2023. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyébként sokkal gyakoribb jelenség mint azt gondolnátok, mindenesetre a tenetkezési vállalattal írsz alá egy szerződést ami intézi a zártkörű temetést. Persze ez nem ingyenes, előre kikell fizetned a temetés és a zárt körű rendezvény költségeit
2023. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18-as: tegyük fel, a kérdezö 20 éves (Még fiatal vagyok és nem érzem magam a halálomon.) Akkor MILYEN szerzödést írjon, MELYIK temetkezési vállalattal és föleg MINEK?? Eleve hiába fizetne ki mindent most, jó eséllyel fél évszázad múlva a befizetett összeg nem ér semmit, a temetkezési vállalat már rég nem létezik.
2023. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%

#15


De az örökösei körében rendelkezhet a temetésének körülményeiről.

Hogy az most a hivatalos végrendleletbe bekerül e vagy sem az mindegy, mert azért azt illik tiszteletben tartani. Leginkább ha nem kerül semmibe, sőt esetleg olcsóbban megússzák akkor nyilván tiszteletben is tartják.

2023. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!