Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki a felelős ha egyszerre...

Ki a felelős ha egyszerre ugyanolyan gyógyszert ír fel két külön orvos kb. egy időben?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 09:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Kivaltottam mindketto orvostol felirtat, azota nem jott a paulice vagy a NEAK/OGYEI bilincsekkel.


Es elarulok egy titkot oke? Ez mar nem az elso. Tobb eve venyes gyogyszereket irattam fel meg ok irtak fel keres nelkul egyszerre.


Ez volt mar fel eve, 1 eve. Birsag? Bilincs? Allahu? Csak humorkodtok na, eddig nem vettem a poent most mar igen.


Na de 100 szonak is 1 a vege, ennyit a hulyesegrol. Ebbol latszik csak uszitgattok.


Egyedul az egy ertelmes kommentelo kozuletek az Allah-os troll. Na menjetek mashova kiadni a feszultseget mert torlom innen az ertesitest es nem latom mit irtok.


Salam aleikum 20 koszi a valaszokat felszavazva mind vagy ha nem csak te voltal akkor a tobbit is. Ezeket a bohocokat meg hagyom eljek ki magukat.


Xin chao

2023. aug. 6. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!