Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen rágalmazásnak milyen...

Ilyen rágalmazásnak milyen megoldása van?

Figyelt kérdés

Volt párom az adataimat felhasználva elmeorvos barátnőjével iratokat hamisított elmebetegség diagnózisokról, mert megsértődött.

A hamisított iratokkal évek óta rendszeresen feljelentenek barátai és azt hazudják, hogy másokra veszélyes vagyok.

A bíróság a hamisított iratokat nem kérdőjelezi meg, csak szakértői véleményt kér, de a szakértők másolják a diagnózisokat, mert az évekkel ezelőtti helyzetről nem tudják kinek van igaza.

Feljelentést tettem, de volt párom elmeorvos barátai hamisítottak egy iratot, amiben nem beszámíthatónak írtak és kérték, hogy ne indítsanak ügyet.

Az összes jogi ügyben ez történik.



2023. szept. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hihető. Az a rész kifejezetten, hogy ez neked évek óta folyamatos bírósági procedúrákkal jár, de egyik ügyben sem volt ügyvéded akinek feltehetnéd a kérdéseidet. Sőt azóta sem jutott eszedbe felkeresni egyet.

Az szintén nagyon hihető, hogy orvosok, többen is, éveken keresztül követnek el bűncselekményeket a hamisításokkal, mert egy barcsinőcsijük bedurcizott a volt pasijára. Ez biza olyan komoly ügy, amiért megéri kockáztatni az engedélyüket és a szabadságukat.

2023. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva, hogy a szakértői vélemény nem az évekkel ezelőtti állapotra kell, hogy vonatkozzon...

ez vagy egy gyenge kamu,

vagy igazuk van.

2023. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazuk van, tényleg bolond vagy.
2023. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!