Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kórházban dolgozó nővéreknek...

Kórházban dolgozó nővéreknek szeretnék ajándékozni, ez lehetséges valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy műtéten, és nagyon szeretnék valamit a nővéreknek ajándékozni. Az lenne a kérdésem, hogy ha egy olyan ajándékcsomagot vinnék, ami ugyan meghaladja a 8 ezer forintot, de úgy vinném oda, hogy ezt konkrétan az osztálynak szeretném adományozni az összes nővér között felosztva, az lehetséges? Muszáj lenne megtudnom, hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetbe ez miatt.

jan. 24. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem így lehet.

Mi úgy csináltuk (miután 2 hétig mentették a lányom életét), hogy az intenzív osztály dolgozóinak vittünk több tálca süteményt (sósat, édeset) egy jó cukrászdából. Nagyon örültek neki, és "demokratikus", dokitól a nővérekig mindenki falatozott. (És nem volt gondunk belőle, nekik sem).

jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Bonbon , udito , ilyen dolgokat lehet
jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A dokinak semmit nem fogok, mert kiderült hogy egy tanulóval vetette ki a mandulámat, ami miatt többször bevérzett és vissza kellett mennem befeküdni, úgy hogy neki inkább nem is mondom hogy mit vinnék legszívesebben... De a nővérek maximálisan rendesek és kedvesek voltak, mindenre figyeltek velem kapcsolatban, és mindent megcsináltak amit kértem (pl új beteget nem vettek fel az én szobámba) stb... Úgy hogy köszi szépen, akkor sütiket viszek meg valami nagyobb, minőségi tábla csokit. Köszi szépen a válaszokat!
jan. 24. 18:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. Bemész a kórházba és odasétálsz hozzájuk.
jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De, amikor a lányom haldoklott két hétig, akkor biztosan, olyan idegállapotban, te isten barma.

Amúgy pedig MENNYISÉGET vittünk, több nagy tálcával, úgy rendeltük meg a cukrászdában direkt nekünk (mint mondjuk egy partira szokták).

jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legjobb a sütis ötlet.

5-ös vadállattal ne foglalkozz, szerintem Te is vegyél egy jobb helyen. Szép a házi sütögetés, én is tudok nagyon is jól, de azért van olyan élethelyzet, amikor se kedve, se ideje, se türelme nincs az embernek.

jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na látom ide is kellett egy kötekedő frusztrált szerencsétlen idióta.
jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Semmi sem garantalja hogy az orvosnal nem lett volna post op verzesed. Ez egy ismert komplikacio. Raadasul rutinmutet. Es nem egy tanulonak adta at a lehetoseget, ugyanis ott nincsenek tanulok. Tanulok az iskolaban vannak, a korhazban maximum medikusok vagy rezidensek vannak. De ok vegzett orvosok, sebeszek, maximum kevesebb a tapasztalatuk.

Nyilvan muteti tapasztalatot egy mandulamuteteten fognak szerezni az elejen es nem nyilt szivmuteten.

Azert kepzik oket igy hogy legyen valaki aki majd 10 vagy 20 ev mulva is megtudja muteni a hulye fejed..


Es megismetlem. A verzes ismert komplikacio a mandulamutet utan. Azoknal is elofordulhat akik a 850. ilyen mutetjuket vegzik.

jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még ha igazad is van, hogy nem attól történt, akkor is a lényeg az, hogy nem közölték előre hogy egy rezidens fogja csinálni aki lehet az életében előszőr csinálja. Nem tudsz meggyőzni arról, hogy aki a 850. műtétjén van túl, az nem hibázik kevesebbet, sokkal kevesebb sérülést okozva a nyálkahártyán pl (mert a nyelvcsapom is sebes volt, az mitől vajon), hát attól hogy egy profi fül orr gégész sokkal jobban hozzáfér egy adott ponthoz, ezáltal sokkal kevesebb felesleges sérülést okoz. Mert hogy amúgy most vagyok a 14. napomon, és még mindig borzasztó ronda, és ha nem szedném még a fájdalomcsillapítót kb bele halnék úgy fáj még mindig, miközben már rég tünetmentesnek kéne lennem.
jan. 24. 19:09
 10/15 A kérdező kommentje:
5-ös válaszadó nem értem pontosan kinek írtad amit írtál és az mire vonatkozik, el tudod nekem mondani?
jan. 24. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!