Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kórházban dolgozó nővéreknek...

Kórházban dolgozó nővéreknek szeretnék ajándékozni, ez lehetséges valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy műtéten, és nagyon szeretnék valamit a nővéreknek ajándékozni. Az lenne a kérdésem, hogy ha egy olyan ajándékcsomagot vinnék, ami ugyan meghaladja a 8 ezer forintot, de úgy vinném oda, hogy ezt konkrétan az osztálynak szeretném adományozni az összes nővér között felosztva, az lehetséges? Muszáj lenne megtudnom, hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetbe ez miatt.

jan. 24. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Azert nem kozoltek mert nem kell kozolniuk. Azt nem tw do tod.el hogy ki mut. Vagy az aneszteziologust is te valasztod? Meg a mutos novereket?


Felfogod amit irtam? Hogy szerezzen tapasztalatot a szerencsetlen rezidens ha senki sem akarja hogy it egy rezidens mutse?

Mellesleg a sebesz orvos ott volt vegig es felugyelt. Gyanitom nem azert lett verzesed mert el lett baszva, hanem mert ez egy ismert komplikacio ami gyakran meg a tapasztalt orvosoknal is elofordul.

jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És te felfogod amit utána írtam, hogy már letelt a két hét és rég tünetmentesnek kéne lennem, és olyan sebek is voltak a nyelvcsapomon ami a mandulámhoz semmi köze? Szerezzen tapasztalatot, csak ne rajtam! Mert ha előre közlik, akkor magánban csináltatom meg. Ahhoz talán nincs jogom eldönteni????
jan. 24. 19:40
 13/15 A kérdező kommentje:
*Azt
jan. 24. 19:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehogy mentel volna maganba..ahhoz te soher vagy.
jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
jan. 24. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!