Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki az utcán a padon...

Ha valaki az utcán a padon vagy egy parkban egymagában pl. gitározni gyakorol ahhoz kell engedély?

Figyelt kérdés

febr. 7. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen hidegben elhangodólódik percek alatt és a hangszer fáját is tönkreteheti ha rendszeresen veszed elő hidegben.


Max pár ezer Ft os gyakorló hangszert tegyél ki hidegnek.

febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk: utcazenészre gondolsz? Tehát ki van téve eléd a gitártok és lehet bele pénzt dobálni? Az szabályozva van, de ha csak úgy magadban pengetsz és nem zavarsz vele senkit akkor nyugodtan.
febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi pénzkérés. Akár ha egyedül játszogatsz magadnak, gyakorolgatsz, ha egy pikniknél előveszed a haveroknak, vagy akár ha közepes város közepén a padon odateszed akár egy plakátra hogy follow me on Youtube akkor kell-e bármi?
febr. 7. 10:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam lehet hogy mindig a helyi önkormányzattól függ.
febr. 7. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: ha így lenne, akkor az kb. egy diktatúrát jelentene. Azért ne vicceljünk már, hogy ehhez engedély kellene. Ha meg így lenne, minket minősítene, ha hagynánk.
febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor egy közteres vagy rendőr ha odamenne hogy engedélyét kérem utcazenélésre mit csinálnál?
febr. 7. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mire kell engedély, mi alapján kéri.
febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 push&pop válasza:

"a egy pikniknél előveszed a haveroknak"


hmm....

febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat zenéltem így és csak akkor ette oda a fene a közterest ha zavartam vele valakit. Persze kért engedélyt de mivel öncélból zenéltünk nem kötözködött tovább csak annyit morgott hogy Kádár alatt rend volt és fegyelem nem ilyen csürhe mint mi és reméli Orbán majd hoz törvényt erre is.
febr. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!