Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki az utcán a padon...

Ha valaki az utcán a padon vagy egy parkban egymagában pl. gitározni gyakorol ahhoz kell engedély?

Figyelt kérdés

febr. 7. 05:36
1 2
 11/13 Dinnye2 ***** válasza:
Nem kell engedély, csak ha gyakorolsz, akkor valszeg egy idő uzán figyelni fognak téged, ami zavarhat. Meg te is zavarhatod őket, és a járókelők rád szólhatnak.
febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én 2020ban nyáron bevállaltam ezt. 26 éve gitározom. Egyik este kijárási tilalom indulásakor kiültem az erkélyemre és letoltam egy buleriát.

Erre tapsvihar, meg még-még kiabálták mindenhonnan.

Utána a kijárási tilalom után

minden nap lementem az utcára, leültem egy padra és gitároztam.

Két barátom biztosított, mint figyelő ha jöttek volna a hazaáruló Orbán szolga rendőrök ba szakodni, de nem jöttek 1x sem. Az embereknek meg tetszett a flamenco, tapsoltak és a jelenlegi nőmet is ez idő alatt ismertem meg.


Szóval szerintem ne utca zenész legyél meg ilyenek. Hanem adj szerenádot a kiszemelt nőnek. Vagy vedd rá egy haverodat, hogy papi semmi sem ba sz oda úgy, mint hogy én a gitárral te meg egy szál rózsával. odamegyünk a nő ablaka alá és le toljuk.

2020ban amikor minden zárva volt, sehova se lehetett menni, ez tök jó program volt.

Kivéve mikor a kijárási tilalom miatt 2 alkalommal futni kellett a buta sünök miatt.

febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

"odamegyünk a nő ablaka alá és le toljuk"

. Én azért még hagynék egy kis időt, mielőtt letolod...

febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!